Caminho da Luz یک تمرین زندگی اجتماعی برای دانش آموزان است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مراسم بدرقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ظهر امروز سه شنبه 17 اسفندماه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه برگزار شد.

محسن مرادی با تبریک عید سعید فطر به دانش آموزان گفت: شما زائر سرزمین نور هستید; جایی که وجب وجب محل ظهور و ظهور رشادت ها و مجاهدت های عزیزانمان است که همه ما آرامش و امنیت امروز را مدیون آنها هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با طرح این سوال که چرا اساساً این سفرها مورد حمایت جدی جمهوری اسلامی است، گفت: این سفرها دو اثر جدی دارد. تأثیر اجتماعی و تأثیر فردی. یکی از اثرات اجتماعی این اردو رژه بودن این اردوها برای نمایش قدرت و اقتدار کشور است. می خواهیم بگوییم که در ارزش هایمان حتی از قبل قوی تر هستیم. ما می خواهیم آن را به دنیا معرفی کنیم. ما سبزیم از نسل بهاریم / پاکیم از تبار یاران / دور از ذلت است / ما وارث خون رهبرانیم.

وی افزود: نکته دوم این است که به دلیل تأثیر اجتماعی این اردوها، تمرین همدلی، همراهی و نوع دوستی است. در این سفرها ممکن است سختی ها، سختی ها و کمبودهایی پیش بیاید که همدلی، همراهی و نوع دوستی شما در این سفر، تمرینی برای زندگی اجتماعی و حضور موثر در فضای اجتماعی است.

مرادی خطاب به دانش آموزان با تاکید بر اینکه این سفر تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند خاطرنشان کرد: در این اردو زندگی اجتماعی، همراهی، صبر و انسانیت را تمرین کنید. این زندگی بهانه ای است برای زندگی مشترک و تلاش برای کمال. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا این کمپ به بهترین شکل ممکن برگزار شود و اگر نقصی در اردو دیدید تقصیر من است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، رئیس دانشگاه آزاد با قدردانی از زحمات بسیج دانشجویی با اشاره به تأثیر شخصی این اردو گفت: خود را با طبیعت نیز ارتقا دهید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.