115 تصادف در جاده های گیلان رخ داد

[ad_1]

ایسنا/ گیلان رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به وقوع ۱۱۵ فقره تصادف در جاده های استان در این مدت گفت: متاسفانه در این مدت ۷ نفر در تصادفات جاده ای گیلان جان باختند و ۱۳۸ نفر مجروح شدند.

سرهنگ جاور صفاری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ترافیک استان گفت: از 25 اسفندماه همزمان با طرح نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی و آغاز سفر نوروزی به گیلان، یک میلیون و 949 هزار و 806 دستگاه خودرو وارد استان شد. که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به وقوع 115 تصادف در جاده های استان در این مدت افزود: مجروحان در سفرهای نوروزی امسال به گیلان 33 درصد کاهش و مجروحان نیز کاهش داشته است. با 38 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، متاسفانه در این مدت 7 نفر در تصادفات جاده ای گیلان جان باختند و 138 نفر مجروح شدند.

وی با بیان اینکه حدود 60 درصد ورودی های استان از محور قزوین به محور رشت بوده است، تصریح کرد: علت اصلی سهل انگاری و تصادفات حین رانندگی استفاده از تلفن همراه است، همچنین 24 درصد تصادفات ناشی از سرعت غیرایمن و غیرایمن است. 33 درصد از تصادفات ناشی از عدم توجه به جلو در هنگام رانندگی; 61 درصد تصادفات در جاده های فرعی و روستایی رخ داده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.