گیج فشار ویکا (7)

گیج فشار ویکا
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ پرشر سوئیچ گیج دیفرانسیل ویکا DPGS43 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار دیفرانسیل ویکا 732.14 مراجعه فرمایید. پرشر سوئیچ گیج دیفرانسیل ویکا DPGS43، مدار کنترل الکتریکی را به موقعیت نشانگر گیج فشار تبدیل می کنند و در کل محدوده اندازه گیری قابل تنظیم می باشند و کنتاکت سوئیچ عمدتا در زیر صفحه گیج فشار قرار دارد و بخشی از کنتاکت سوئیچ نیز در بالای صفحه قرار دارد. این عنصر اشکال مختلفی را به خود می گیرد ، اما اصل عملکرد اصلی آن همان است که با استفاده از یک دیفرانسیل فشار ، به صورت انعطاف پذیر در حالت انعطاف پذیر باقی می ماند. به عنوان مثال گیج فشار مدل 213.53.63 یا گیج فشار ساکشن دیسشارژ، یا گیج فشار سری 232.5.160. البته مدلهای زیادی از این دستگاهها وجود دارد که شما میتوانید با توجه به مشخصات هر کدام از آنها گیج فشار, یکای مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته تنوع در اندازه گیری فشار در این فشارسنجها متفاوت است و برای هر کدام از پرشر گیج ویکا یک محدوده خاص وجود دارد.

گیج فشار ویکا

 This a rt icle has be᠎en ​done with the he᠎lp  of G​SA Con te nt Gen᠎erator Demov᠎er​sion.

یکی از محصولات مهم این شرکت گیج ویکا است که در بازار مدلهای گوناگون آن که در شرایط متفاوت کاربرد دارند، عرضه میشود. پرشر گیج ویکا یکی از این محصولات است که در مدلها و در سریهای مختلفی به بازار عرضه شده و شرایط استفاده هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت است. برای خرید و یا استعلام قیمت انواع مدل های گیج فشار ویکا WIKA با کارشناسان ما در ابزار سنجش آریا تماس بگیرید. تا اینجای مقاله سعی کردیم گیج فشار ویکا را بصورت دقیق از لحاظ عملکرد و انواع آن برای شما تشریح کنیم. از این محصول برای اندازه گیری فشار از ۰ تا ۴۰۰ بار استفاده میشود و امکان اتصال آن به دیافراگم هم وجود دارد. نحوه عملکرد این گیج فشار به این صورت است که هنگامی که از قسمت اتصال فشارسنج به سیستم مورد نظر متصل میشود، به دلیل ایجاد فشار در داخل سیستم، حسگر یا پرده دیافراگم تغییر وضعیت میدهد.

معرفی کرد که به طور مستقیم با عملکرد آن در ارتباط است.

این نوع مبدل میتواند داده بدست آمده ار فشارسنج را به داده دیجیتالی تبدیل نماید. وجود مبدل در فشارسنج موجب حرکت عقربه گیج فشار یا نمایش یک عدد آنالوگ میشود. اما دریافت نتیجه نهایی مقدار فشار بسته به نوع فشار سنج متفاوت است؛ مثلا فشار در برخی از فشارسنجها بوسیله حرکت عقربه بدست میآید و در نوع دیجیتالی و مدرن آن توسط دادههای دیجیتالی در اتاق کنترل دریافت میشود. عملکرد این دستکاه به این صورت است که تغییرات فشار در محیط را بهصورت حرکت عقربه در صفحهنمایش گیج نمایش می دهد. این مورد را میتوان مهمترین فاکتور در انتخاب پرشر گیج ویکا معرفی کرد که به طور مستقیم با عملکرد آن در ارتباط است. همه ما می دانیم که فشار سنجها بر مبنای لوله بوردن کار میکنند و به همین دلیل وارد آمدن فشار بیش از ظرفیت لوله میتواند عملکرد آنها را مختل کند. شرکت ویکا در حال حاضر در دو کشور آلمان و لهستان فعالیت می کند . سپس تغییر شکل این عنصر می تواند اندازه گیری شده و به چرخش یک اشاره گر روی صفحه نمایش مقیاس تبدیل شود.

به عنوان مثال برخی از این دستگاهها دارای قطر صفحه ۶۳ میلیمتر، برخی از آنها دارای قطر صفحه ۵۰ میلیمتر، برخی از آنها دارای قطر صفحه ۱۰۰ میلیمتر و برخی نیز دارای قطر ۶۰ میلیمتر است. این ابزار با توجه به قطر ۱۶۰ میلیمتری خود شناخته میشود. در بین این تکنیکها ، سنجهای آنروییدی که به عنوان سنجهای مکانیکی نیز شناخته می شوند ، وسیع ترین فن آوری است. کارکرد فشارسنجهای مکانیکی ویکا توسط لوله بوردون و دیافراگم صورت میگیرد. فشارسنجهای تولیدی شرکت ویکای آلمان دردو نوع گیج فشار مکانیکی و الکتریکی دسته بندی میشوند. کل پرونده سنج هایی که مستعد لرزش های مکانیکی ثابت هستند اغلب با روغن یا گلیسیرین تشکیل می شوند. در حقیقت قطر صفحه مشخص میکند که ما با چه اندازه صفحهای مواجه هستیم و از چه فاصلهای میتوانیم اعداد نوشته شده در داخل صفحه را مطالعه کنیم. این نوع پرشر سوئیچ گیج ویکا، مدار کنترل الکتریکی را به موقعیت نشانگر گیج فشار تبدیل می کنند و در کل محدوده اندازه گیری قابل تنظیم می باشند و کنتاکت سوئیچ عمدتا در زیر صفحه گیج فشار قرار دارد و بخشی از کنتاکت سوئیچ نیز در بالای صفحه قرار دارد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.