گارد سبز در استان است

[ad_1]

گارد سبز در استان است

ایسنا/ سمنان استاندار سمنان گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر توسعه فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی و ایجاد امید در جامعه را از اهداف اصلی خود دنبال می کند.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان شامگاه ۱۴ اسفندماه در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان سمنان با تبریک عید سعید فطر، از سبزپوشان سپاه پاسداران در استان یاد کرد.
وی همچنین با گرامیداشت روز جانباز گفت: جانبازان شهدای زنده و سند افتخار نظام هستند.
وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و اگر امروز به عنوان کشوری امن در دنیا شناخته می شویم به برکت خون شهدا و ایثار نیروهای مسلح است. نیروهای سپاه پاسداران، ارتش و بسیج».
هاشمی با بیان اینکه خوشبختانه امروز هشتمین کشور تولید کننده تجهیزات نظامی در جهان هستیم، افزود: امروز دشمن از روحیه معنوی و شهادت جوانان ما هراس دارد.
وی تاکید کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر مطالبه ای هوشمندانه برای انسجام، وحدت، صمیمیت و مهربانی است و معرفی هنر و هنر انقلابی از دیگر اهداف جشنواره رسانه ای ابوذر است.
استاندار سمنان افزود: امروز انقلابی بودن به معنای عدم پرداختن به حاشیه است و اگر رسانه های مختلف مکتوب، دیداری، صوتی و مجازی برای ترویج گفتمان انقلاب و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند، این امر محقق می شود. بسیار زیبا، دیدنی است.”
وی تصریح کرد: امروز رسانه ها نقش مهم و عاطفی در ایجاد امید در جامعه و برجسته سازی دستاوردهای انقلاب دارند.
هاشمی گفت: با جهاد برای تبیین عملکرد نظام و انقلاب باید پتانسیل ها و توانمندی های کشور به نسل های آینده ارائه شود.
وی با تاکید بر اهمیت رسانه ها برای ارائه توانمندی های مختلف استان گفت: نقش آفرینی در معرفی سرمایه گذاری ها در استان بر عهده اصحاب رسانه است و رسانه ها می توانند ظرفیت های گردشگری استان را معرفی کنند و در نتیجه باعث افزایش مسافران باقی مانده و کاهش تصادفات شوند. و آسیب های اجتماعی
استاندار سمنان تصریح کرد: امروز برای معرفی گفتار انقلاب در استان نیازمند رسانه ای شدن هستیم و از این حیث جشنواره ابوذر فرصتی طلایی برای ارائه پتانسیل ها و توانمندی های استان سمنان است.
وی بیان کرد: 33 واحد راکد با همت مدیران و دستگاه های نظارتی خوش خانه ایجاد شد.
هاشمی در این مراسم اعلام کرد: استان سمنان رتبه سوم کشوری در پرداخت تسهیلات ازدواج را دارد.
استاندار سمنان در پایان با بیان اینکه مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند، گفت: اگر امروز شاهد اتفاقات خوبی در استان هستیم برای وحدت، انسجام و صمیمیت استان است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.