کشف 1600 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه مرزبانان با قاچاقچیان مرگ

[ad_1]

فرمانده مرزبانی کشور از کشف بیش از 1600 کیلو مواد مخدر در درگیری مسلحانه مرزبانان با قاچاقچیان در شرق کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر گفت: برای کنترل و رصد نوار مرزی و برخورد قاطع با قاچاق مواد مخدر در مرزهای کشورمان، مرزبانان هنگ مرزی سراوان باند قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه مرزی اسفندک در سیستان و بلوچستان مطلع و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، انهدام این باند و کشف محموله مواد مخدر در دستور کار مرزبانی قرار گرفت.

وی افزود: با هدایت عملیاتی مرزبانی استان، مسیرهای تردد قاچاقچیان و زمان پیش بینی شده برای انتقال محموله مواد مخدر به داخل کشور و برخورد با قاچاقچیان مرگ، چندین تیم پوششی و عاملی انجام شد. ماموران مرزبانی سراوان در اجرای طرح مهار، کنترل و کشف محموله بزرگ مواد مخدر را به دست گرفتند.

گودرزی در ادامه تصریح کرد: قاچاقچیان که در فرصتی مناسب قصد داشتند با یک دستگاه خودرو وارد کشور شوند، با قرار گرفتن در کمین و محاصره ماموران، اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان کردند که بلافاصله نیروهای مرزبانی خود را مستقر کردند و اقدام تلافی جویانه کردند. قاچاقچیان که به دلیل حجم زیاد نیروهای مرزبانی نمی توانستند مقاومت کنند، میدان را باریک کرده و با رها کردن خودروی حامل مواد، از محل متواری شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات مرزبانان موفق به توقیف یک دستگاه خودرو شدند و حدود یک تن و 622 کیلوگرم و 400 گرم انواع مواد مخدر از جمله یک تن و 422 کیلوگرم تریاک و 200 کیلوگرم و 400 گرم حشیش کشف کردند.

فرمانده مرزبانی مرزبانی در پایان با بیان اینکه شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده دستور روز است، تاکید کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید بدانند امروز مرزبانان مجاهد از آمادگی بیشتری برخوردارند. آنها نه اینکه به هیچ تجاوزی پاسخ ندهند، آنها صاحب سرزمین میهن عزیزمان هستند و به اخلالگران نظم و امنیت اجازه انجام اعمال غیرقانونی نمی دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.