کارگاه ساختمانی شرق تبریز فعالتر شد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی شهردار منطقه پنج تبریز با اشاره به پروژه های جدید ساختمانی در تبریز شرقی گفت: با شروع فصل کاری در سال جدید و شروع پروژه های جدید در این منطقه، تبریز اورینتال به یک کارگاه بزرگ ساختمانی تبدیل شده است.

میرعلی اصغر نساج در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در سال جدید هفت پروژه عمرانی در حوزه شهرداری منطقه پنج آغاز شد و عملیات اجرایی سه پروژه در دست اجرا تسریع شد.

وی از آغاز پروژه پیاده راه شهریار حدفاصل میدان اطلس تا میدان ارغوان شهر باغمیشه خبر داد و افزود: پیاده راه مذکور به طول یک کیلومتر و عرض 22 متر خواهد بود و علاوه بر پیاده راه، دوچرخه و ماشین برقی نصب و راه اندازی می شود. المان ها، مبلمان خیابانی و مناسب سازی برای استفاده نابینایان و معلولان نیز پیش بینی شده است.

شهردار منطقه 5 اعتبار اولیه معبر شهریار را 80 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: زمان شروع پروژه فروردین 1401 است و تا پایان سال به اتمام می رسد.

آغاز پروژه پیاده راه شهریار در شهر باغمیشه

وی در ادامه سخنان خود از آغاز پروژه احداث ساختمان آتش نشانی بین شهر رشدیه و ولی امرو خبر داد و گفت: این پروژه با مساحت 1000 متر مربع و زیربنای 450 متر شامل بخش هایی از قبیل آشیانه، اداری است. ساختمان و محل استراحت آتش نشانان. و… خواهد بود.

شهردار منطقه پنج اعتبار اولیه این پروژه را 40 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در حالی که مدت قرارداد 18 ماه است اما تلاش می شود تا پایان سال به اتمام برسد.

آغاز پروژه آتش نشانی در شهرستان رشدیه

نساج همچنین از آغاز پروژه نخستین میدان میوه و تره بار مدرن تبریز حدفاصل رشدیه تا ولی امرو با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد و افزود: این مجتمع در زمینی به مساحت 1500 متر مربع و مجتمع های مدرن احداث شده است. شامل سردخانه، انبار، غرفه سورتینگ و غرفه ها شامل فروش می باشد و از این نظر در تبریز الگو خواهد بود.

آغاز پروژه میدان میوه و تره بار در شهر ولی امر

نساج در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به پروژه پل راهرو کرکج در ورودی جاده تهران گفت: این پروژه نیز در سال جدید آغاز شده است و امیدواریم آرزوی اهالی این منطقه توسط پایان سال.”

وی همچنین از فعال شدن پروژه تکمیل ساختمان اداری جدید شهرستان منطقه پنج خبر داد و افزود: این پروژه در حوالی بزرگراه دوکمال تا میدان فهمیده در حال ساخت است و پس از تکمیل، ساختمان اداری این مجموعه به محل مذکور منتقل می شود. ، قرار دادن.

فعال سازی پروژه ساختمان اداری شهرداری منطقه پنج

شهردار منطقه 5 در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آغاز ساخت سه پل در مسیر جاده تهران ادامه داد: این پروژه ها موجب افزایش ایمنی و سلامت عابران پیاده و سهولت در تردد شهروندان می شود.

به گفته شهردار منطقه 5، اعتبار اولیه تمامی پروژه های حوزه 71 میلیارد تومان است و علاوه بر آن، پروژه های خدمات عمومی مانند آسفالت و لکه گیری به ارزش 10 میلیارد تومان مناقصه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه پنج تبریز، پروژه های عمرانی روگذر رسالت، پل روگذر ولایت و پل های ضلع شمالی و جنوبی میدان شهید فهمیده در حال انجام است و پیش بینی می شود تمامی آنها در سال جاری تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.