کارت واکسیناسیون اجباری برای دریافت خدمات از امروز / برخورد با دستگاه های متخلف

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان در ستاد کرونا این استان از تصمیم به ارائه هرگونه خدمات در ادارات و موسسات گلستان از فردا در ازای دریافت کارت واکسیناسیون خبر داد.

علی محمد زنگنه در گفت و گو با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گلستان، با اشاره به لزوم چاره اندیشی برای کاهش سرعت شیوع ششمین پیک کرونا در استان، اظهار داشت: باید تلاش کنیم پروتکل های بهداشتی از جمله کل را رعایت کنیم. پوشیدن ماسک و فاصله گذاری فیزیکی در همه مکان ها و دایره ها رعایت شود.
وی با بیان اینکه سرعت افزایش واکسیناسیون دوز سوم در استان بسیار کند است، افزود: هدف 40 درصدی ما برای تزریق نوبت سوم واکسن کرونا در استان کاملا منطقی و قابل دستیابی است، اما سرعت شهرها باید انجام شود. افزایش.”

استاندار گلستان با بیان اینکه شهرها باید در رقابت سالم از نظر رشد واکسیناسیون کرونا در نوبت سوم ارزیابی و رتبه بندی شوند، خاطرنشان کرد: این یکی از اولویت های استانداران در روزهای اخیر است و انتظار داریم دوز واکسیناسیون انجام شود. جدی باش . سوم را دنبال کنید.

زنگنه گفت: ارائه هرگونه خدمات در ادارات، پایانه های اتوبوسرانی، ریلی و مسافربری، باجه ها، بانک ها، هتل ها، اماکن ورزشی، استخرها، کارگاه ها و صنایع کوچک و غیره. : متخلفین اطمینان دارند که معرفی و با آنها برخورد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در مرحله اول به افرادی که این مصوبه را رعایت نکنند تذکر داده می شود، ادامه داد: تلاش ما این است که مردم را متقاعد کنیم که در سه نوبت واکسن تزریق کنند و شرایط افزایش درصد واکسیناسیون را به ویژه در کشور فراهم کنیم. دوز سوم “چاقو.
استاندار گلستان از تاج قرمز سه شهرستان گلستان خبر داد و گفت: شهر گرگان به شهرستان های علی آبادکتول و بندرگز اضافه شد و روند رو به افزایش بستری شدن بیماران در استان همچنان ادامه دارد. بر اساس آمار در حال حاضر بیش از 400 بیمار در بیمارستان کرونا بستری شده اند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.