کاتالوگ فن 50 زیلابگ در تهران

خرید کردن آنلاین اشکال کالای الکتریک هواکش ، فن ، بلوئر مغازه اینترنتی الکتریسیته آسا
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید کردن فن زیلابگ

در غیر این صورت، لطفاً با تیم فروش ما در مورد هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد مجموعه گسترده فن های هوای ورودی ما داشته باشید، تماس بگیرید.

فن اکسیال زیلابگ

و دقیقاً مانند هر رایانه ای که ممکن است در دفتر کار خود داشته باشید ، گرم شدن بیش از حد نیز با توجه به این که این فناوری در طراحی های جدید گنجانده شده است ، یک نگرانی بزرگتر می شود.  Th is c᠎ontent was g enerated by GSA C onte nt ᠎Ge​nerator DE᠎MO᠎!

فن چیلر زیلابگ المان

این انرژی ممکن است به صورت جا به جایی یا شناوری باشد. فن مع هوا یا دانسوری از نوع فن های جریان محوری میباشد که در آن ورود و خروج هوا به موازات محورفن صورت میگردد.

فن اکسیال اروپایی

هم اکنون می توانید اشکال فن های آکسیال صنعتی و هواکش های محوری را با قیمتی مناسب و تخفیف ویژه نمایندگی از مبنافن اولین و گسترده ترین نمایندگی دمنده و زیلابگ در استان البرز خرید کردناری نمایید.

فن های زیلابگ

با وجود سرعت جریان پایین ، فن های گریز از مرکز جریان ثابت تری نسبت به فن های محوری ایجاد می کنند.

فن اواپراتور زیلابگ

در حال حاضر ، رهبران صنعت فروش و تازه سازی در تلاشند تا نسل جدید را از خدمات خود هیجان زده کنند.

هواکش زیلابگ از پرههایی از جنس فلز آهن ساخته و طراحی شده است؛ و اغلب بیشترین کارکرد و کاربرد این فن در صنعت و برای تهویه و مطبوع سازی هوا بکار گرفته می شود .

قیمت فن زیلابگ آلمان

جنس پره های آن فلزی است و در صنعت کشاورزی ، باغبانی ، اوپراتورها ، تجهیزات خنک کننده مانند فن یخچال های خانگی و اشکال کندانسورها کاربرد دارد و همچنین مناسب برای تهویه و مطبوع سازی هوای صنایع می باشد.

موتور فن های سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن ها در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 3955 مترمکعب بر ساعت می باشد.

موتور فن های سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن ها در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 10040 مترمکعب بر ساعت می باشد.

این فن ها در سطح وسیعی در کندانسورها، اواپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یخچالی) و همچنین کلیه مکان هایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار می گیرند.

شرکت فن زیلابگ

آن را با یک پارچه خشک کنید و مجددا دستگاه را راهاندازی کنید. هواکش سردخانه ای صنعتی 50 سانت زیلابگ YWF4D-500S-137/44 دارای قطر پروانه 500 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 7395 متر مکعب در ساعت است.

قیمت فن کندانسور زیلابگ

دستگاه دارای 2 عدد فن زیلابگ 1400 دور با قطر 50 سانت است. دستگاه دارای پد سلولوزی ضدقارچ است که سطح این پدها 6 مترمربع میباشد.

این کمپانی، فن مخصوص خود را که منحصرا برای گلخانهها و مرغداریها طراحی شده، ارائه میدهد. فراموش نکنید در انتخاب هواکش باید در ابتدا مشخص نمایید این وسیله را برای چه محلی می خواهید و آن محل چه اندازه و وسعتی دارد.

فراموش نکنید که کارایی و کیفیت هواکش بین کانالی موضوع بسیار مهمی است. کندانسور جزیی از قطعات سیکل برودت می باشد که وظیفه دارد گرمای جذب شده به وسیله ی مبرد را که طی فرآیند تبخیر جذب شده است به محیط دفع کند که البته به این گرما گرمای ناشی از فرآیند تراکم را نیز باید اضافه کنیم همین امر موجب میشود سایز کندانسور در مقایسه با دیگر اجزای سیکل برودت بزرگتر باشد .از آنجایی که گرمای دفع شده در دمای بالا و فشار بخار بالا تا نقطه ی اشباع مبرد افت می کند و بخار داغ به مایع تبدیل می شود نام این مبدل کندانسور نام گذاری شده است .

این هواکش ها که وظیفه ی سرعت بخشیدن به عمل جابجایی هوا در سردخانه ها را برعهده دارند، در دو نوع قابدار و بدون قاب تولید میشوند.

فن کندانسور زیلابگ

محصولی که در این قسمت می خواهیم به شما معرفی کنیم هواکش تاسیساتی 60 سانت بدون قاب زیلابگ FTP 4D-600S-137/70 است که دارای قطر پروانه 600 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن نیز 11000 متر مکعب بر ساعت است.

فن سیرکوله زیلابگ

این محصول در سه نوع قاب دار ، بدون قاب و کانالی تولید می گردد. به طور معمول، از یک تا 10 فن بدون قاب در کندانسور استفاده میشود.

فن رادیال زیلابگ المان

که در دو نوع قابدار، بدون قاب تهیه و توزیع میگردد. با ظرفیتهای مختلف از 5000الی 55000متر مکعب توسط گروه تولیدی مهتاب گستر طراحی و تولید میگردد.

این وسیله با چرخاندن تیغه هایی که متصل به یک محور هستند و محور نیز از طریق استوانه ای به موتور وصل می شوند این کار را انجام می دهند.

میدانید که این فنها بین کانالها قرار می گیرند و میتوانید آنها را به راحتی تنظیم نمایید. هیتر گازی مهیا دارای شیر تنظیم Sit ایتالیا میباشد و همچنین قابلیت نصب سنسور منوکسید کربن بر روی بدنه خود را دارد.

فن سردخانه زیلابگ

از ویژگی های مهم فن زیلابگ خرید کردن تجهیزات و تعمیر و نگهداری آن دارای هزینه خیلی کمی است وتمام محصولات این شرکت دارای ضمانت یا گارانتی 24 ماهه می باشد.

سایت فن زیلابگ آلمان

مکانیزم عملکرد آن نیز از نوع تکمحوری است. این نوع فن آکسیال ، تولید معتبرترین شرکت هواکش در کل ایران است.

نوع پروانه این هواکش آکسیال بوده و وزن آن 35 کیلوگرم بوده، جنس بدنه و جنس پروانه ها از فلز می باشند.

24.3 میلیمتر است. ولتاژ هواکش بین کانالی 12سانت زیلابگ 220 ولت و وزن آن 3 کیلوگرم بوده و حداکثر دبی 405 مترمکعب بر ساعت است.

فن زیلابگ 50 سانت

ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380 ولت، شدت جریان آن 1.54 A بوده و حداکثر توان آن 780 W است.

ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380 ولت، شدت جریان آن 0.55 آمپر و حداکثر توان آن 210w است. هواکش 50سانت صنعتی قابدار زیلابگ، مدل FTP 4D-500B با الکتریسیته تکفاز 380 ولت شروع به کار می کند، شدت جریان این هواکش صنعتی 0.85 آمپر و حداکثر توان موتور آن 414وات میباشد.

فن چیلر زیلابگ

هواکش 50سانت صنعتی1400 دور زیلابگ توانایی جابهجایی حداکثر 7000 متر مکعب هوا را در ساعت دارا می باشد . سرعت چرخش پروانه در این هواکش 50سانت صنعتی 1400 دور در دقیقه میباشد.

فن زیلابگ فروش

سرعت دوران پروانههای 50 سانتی این مدل 1400 دور بر دقیقه است. توان این هواکش صنعتی 1200 وات بوده، میزان فشار آن 20Pa و دور موتوری 1400دور در دقیقه دارد.

دامنه ی فشار فن آکسیال زیلابگ متغیر بوده و از فشار کم تا پرفشار را در دامنه ی دمایی 30- تا 60 درجه سانتی گراد پوشش می دهد.

65 سانتی متر می باشد. محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 50سانت قابدار زیلابگ 6d-500b است که دارای قطر پروانه 500 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 5840 متر مکعب در ساعت است.  This c​ontent has been done ᠎wi th GSA Con tent G​en erat᠎or Demoversi᠎on.

فن سه فاز زیلابگ

هواکش صنعتی 50 سانت قابدار زیلابگ 6E-500b دارای قطر پروانه 500 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 5705 متر مکعب در ساعت است.

هواکش صنعتی 50سانت قابدار زیلابگ 6d-500b همان طور که از نام این وسیله مشخص است هواکش؛ دستگاهی برای جابه جایی هوا چه آلوده و چه پاک است.

فشار یا همان سرعت این هواکش بین کانالی معرفی شده 310Pa است. قدرت موتور، سرعت جریان و … این فن زیلابگ از طریق چشمی هوای محیط را میمکد سپس این هوا را در جهت عمود بر محور خود و به وسیله نیروی گریز از مرکزی که در بین پرهها و بدنه فن ایجاد میشود به گردش در آورده و انرژی را افزایش میدهد تا کمی از سرعت آن کم شود و در نهایت و آن را از طریق مجرای خروجی به بیرون انتقال میدهد.

فن اکسیال زیلابگ آلمان

فن ها در مبدل های حرارتی مثل کندانسور و اواپراتور به کار گرفته می شود که از دو بخش پروانه فلزی و یک الکتروموتور با سیم پیچ مسی تشکیل شده است.

پروانه: پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترو استاتیک که باعث محافظت بدنه فن در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود.

هواکش دارای اشکال متفاوتی است که در صنعت و خانه از آنها استفاده می شود. هواکش های صنعتی دارای اشکال زیادی هستند و باید با توجه به شرایطی که هواکش را برای آنها در نظر دارید انتخاب شوند.

فن های زیلابگ به دلیل انرژی بسیار بالایی که دارد، از کارآمدی خوبی برخوردار است. قابل ذکر است نوع فن به کار رفته در موتور فن آکسیال زیلابگ از نوع فن با رتور بیرونی بود و از ویژگیهای مانند راندمان بالا، نصب و راه اندازی راحت برخوردار است.

60 درجه سانتیگراد، محدوده فشار در فن آکسیال زیلابگ از مقدار فشار پایین تا مقدار فشاربالا متغییر بوده و پوشش داده میشود.

در هواکش محوری، هوا به موازات محور پرهها جابهجا میشود. از آنجا که تمام قطعات متحرک آنها محصور شده و همچنین دارای خواص کاهش ذرات هستند که آنها را برای استفاده در سیستم های آلودگی هوا و فیلتراسیون ایده آل می کند.

و اگر این کار به درستی اتفاق نیوفتد باعث استهلاک شدید قطعات و افت عملکرد کمپرسور میشود. اکثر این قطعات برای ظرفیت های مختلف توسط سازندگان بین المللی و معتبر مثل DANFOSS ، CASTEL و GMC ارائه می شود که در بازار کشورمان نیز موجود است.

جنس این هواکش از فلز بوده و وزن آن 14 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودنش بسیار سبک است.

این نوع هواکش ها قابلیت های زیادی مانند: سهولت نصب، اشغال فضای کم، صرفهجویی در مصرف انرژی، طول عمر کاری بالا، هزینه نصب و خدمات پس از فروش مناسب، ظرفیت تخلیه بالایی دارند.

در این فن به منظور طول عمر بیشتر، از طرحی بادوام استفاده شده و مقاومت آن نیز افزایش داده شده است.

از این فن در هواکش های سقفی و اگزاست فن های سانتریفیوژ می توان استفاده کرد. هواکش سقفی Power Roof همانند فن سانتریفیوژ از جمله هواکشهای چند کاربری در صنایع گوناگون است که در مصارف مختلف کاربردهای متفاوتی دارد.

هر کدام از این هواکش ها نیز زیر گروه های متنوعی دارند که باید در زمان انتخاب از متخصصان این امور کمک بگیرید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات با بخش فروش در تماس باشید. وقتی این خازن با مشکل مواجه میشود فن کندانسور و یا فن کنترل ورودی انرژی لازم را برای چرخش دریافت نمیکنند.

صبحانه از اصلی ترین وعده های غذایی برای ما ایرانیان می باشد. مغازه اینترنتی مبنافن با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در حوزه فروش و مشاوره تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش به عنوان نمایندگی رسمی برند های دمنده ، زبلایگ و انرژی در خدمت شما عزیزان است.

مغازه اینترنتی پرشین فن با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در حوزه فروش و مشاوره تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش به عنوان نمایندگی رسمی برند های دمنده ، زیلابگ و انرژی در خدمت شما عزیزان است.

میزان صدای تولید شده در این هواکش 71 دسیبل است. در ویدیوی زیر سری به کمپانی زیلابگ آلمان زده ایم.

این مدل هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 9 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 9 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

دارای سنسور ایمنی دما که ساخت کشور ژاپن است. این فن ها دارای کلاس عایق بندی و حرارتی از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 می باشد.

هواکش گریز از مرکز نیز به چهار گروه هواکش اکسیال صنعتی خم به عقب، خم به جلو، یک طرفه و دو طرفه قابل تقسیم بندی هستند.

کار خازن ذخیرهساز تقسیم نیروی موتور به قسمتهای مختلف دستگاه است. استراکچر دستگاه از پروفیل آلومینیوم ساخته شده و بدنه از فولاد ST37 با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای است.

برد کوره القایی تک فاز و سه فاز از توان 1.5 کیلووات تا 12مگاوات . قیمت مناسب، تنوع ابعاد و داشتن مدل های تک فاز و سه فاز در اکثر سایزها، از ویژگی های مثبت این فن های اکسیال هستند.

در محيط های صنعتی می شوند و گاهی مقدار آنها از حدود مجاز فراتر می روند. به کار می روند.

به هر حال اغلب سیستم ها احتیاج به نوعی وسیله به حرکت درآورنده و نیرو دخنده هوا نظیر هواکش یا بادبزن دارند.

هواکشها وسایل اصلی و عمده برای به حرکت درآوردن هوا هستند و در کاربردهای صنعتی به کار میروند. هواکش صنعتی، در واقع ماشینی است کار آن جابجایی جریان هوا یا گازهای نامطبوع در محیط صنعتی است.

این قسمت باید در برابر نفوذ مواد خارجی و آلاینده ها محافظت گردد که گرید محافظتی آن IP54 است. موج­های سینوسی که روی فین­ها ایجاد می­شود ، علاوه بر افزایش سطح تبادل حرارت باعث ایجاد جریان مغشوش و درنتیجه افزایش ضریب انتقال حرارت می­گردد که این امر راندمان کویل را افزایش می­دهد .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.