چاپ لیبل خام تبریز

چاپ لیبل خام تبریز از این ریبون در جهت موارد خاصی نظیر چاپ بر روی اموال و لیبل های pvc به کار می روند که از لحاظ مقاومت و کیفیت از تمام ریبون های دیگر بهتر است. لیبل ها معمولا به اشکال مربع یا مستطیل یا دایره و یا اشکال سفارشی مشتری ساخته می شوند که البته اشکال دیگر هم به کار می روند ولی زیاد مرسوم نیست. یکی از اصلی ترین کاربردهای برچسب های خردشونده، شناسه گذاری اموال و دارایی های ثابت و یا تجهیزات می باشد. در صورتی که کاتالوگ دستگاه شما به زبان فارسی ترجمه نشده بود و شما نیز به هر دلیلی امکان ترجمه آن را نداشتید آخرین گزینه پیش روی شما استفاده از اینترنت و منابع اطلاعاتی موجود در آن است که شاید بتوان گفت که این راه از آسان ترین راه های ممکن می باشد . مقررات لیبل گذاری به این معناست که اطلاعات خاصی که روی برچسب های خود قرار می دهید، بر حسب انتخاب نیست، بلکه به صورت ضروری وجود دارد. گروه در تمامی پروسه های کاری به صورت ویزیت حضوری ، تماس تلفنی و یا راهکارهای آنلاین پاسخگوی سوالات شما در مورد مشاوره ، تعرفه چاپ و موارد دیگر می باشد .

خرید لیبل خام

اگرچه خروجی مجموعههای مختلف در قیمت و کیفیت با یکدیگر تفاوت دارند ، اما باید گفت که اکثر قریب به اتفاق آنها امکان چاپ بر روی لیبلهای کاغذی، صدفی یا پی وی سی ، شیشهای یا ترنسپرنت ، گچی یا خرد شونده ، پشت متال ، تایوک و … با توجه به این توضیحات و در راستای مکانیزه کردن امور ، ریبون لیبل که به نوعی می توان آن را جوهر پرینترهای حرارتی دانست ، با تولید در رنگ های متنوع – که عموماً مشکی و آبی آن ها محبوب ترند – پس از قرار گرفتن در چاپگرهای مخصوص خود ، اطلاعاتی که مد نظر کاربر بوده را با فونت و شیوه ای خوانا ، مرتب و همسان روی محصولات مختلف چاپ کرده و عاملی برای تحقق اهداف فوق می شوند . این برچسب در سه نوع حرارتی ریمو، حرارتی واتر پروف ،حرارتی معمولی موجود میباشد. در این پرینتر ها عموماً از کاغذ های حرارتی استفاده می شود که به واسطه برخورد آنها به هد های داغ دستگاه لکه های رنگی جوهر جامد بر روی آنها ایجاد می شود که مشابه چاپ شدن توسط جوهر است. این چسب های آکریلیک مناسب سطح های تمیز و صاف می باشند و وقتی به طور کامل به سطح چسبیده باشند جدا کردن آنها از روی آن تقریباً غیر ممکن است و در صورت تلاش برای کندن آنها قطعاً لیبل نابود خواهد شد و آثار آن هم روی سطح باقی خواهد ماند.

سفارش لیبل خام

چاپ فلکسو تبریز تنها موضوعی که در استفاده از منابع اینترنتی اهمیت دارد این است که در زمان جستجوی اطلاعات پرینتر خود باید مدل و برند آن را به صورت صحیح و کامل وارد کرده و پس از یافتن نتایج در هنگام مطالعه دقت کنید که منبع اطلاعاتی مورد نظر دقیقاً در مورد مدل و برند دستگاه شما صحبت می کند. در هنگام خرید ریبون لیبل ، پس از اینکه نوع کاربردی و متناسب با نیاز های خود را یافتیم ، اینک زمان خرید آن نوع مخصوص از یکی از مجموعه های ارائه دهنده این کالا می باشد . با وجود اینکه در مشاغلی که حجم کارها در آن کم است می توان از لیبل و نوشته های دستی استفاده کرد ، ولی در یک مجموعه با ورودی و خروجی هزاران محصول در روز ، چگونه می توان این تعریف اطلاعات را انجام داد ! در مواردی پیش می آید که به جای درج اطلاعات عددی و نوشتاری روی برگه های کاغذی ، نیازمند ثبت این اطلاعات بر روی موادی از جنس PVC یا محصولاتی که قصد ثبت دائمی اطلاعات روی آن ها را داریم (مثلاً اموال یک مجموعه) هستیم ، در نتیجه نیازمند ماده ای پر قدرت از ریبون های مذکور خواهیم بود .

جنس این برچسب ها از موادی شبیه به آهک و گچ می باشد.

علی رغم حساسیت و آسیب پذیری این لیبل در مقایسه با لیبل صدفی پی وی سی ،به علت صرفه اقتصادی و راحتی کاربرد ،شاهد تقاضای تولید و خرید این برچسب در این صنایع هستیم . این نوع لیبل به دلیل جنسی که مشابه آهک و گچ دارد، شکننده و خرد شونده می باشد. جنس این برچسب ها از موادی شبیه به آهک و گچ می باشد. از این روی استفاده از لیبل ها کاری بسیار عقلانی و کاربردی در جریان طبقه بندی و شناسایی محصولات است . به همین سبب است که به دستگاه هایی که با این مکانیزم چاپ کار می کنند چاپگرهای انتقال حرارتی نیز می گویند. در حالت سوم هم که با ریبون وکس – رزین سروکار داریم ، این محصول همانطور که از نامش مشخص است دارای ویژگی های دو نمونه فوق بوده و با داشتن خصوصیات هریک با تناسب های مختلف ، سعی می کند تا قیمت کم را در ریبون های رزینی و کیفیت بالا در ریبون های وکس را نمایان کند .

کاغذ های به کار رفته در چاپ لیبل توسط ریبون های وکس رزین عموماً کاغذهایی با سایز متوسط و کاغذ های ترکیبی می باشند. در این محصولات که عموماً در متراژهای ۳۰۰ و ۷۵ متری عرضه می شوند ، عرض محصولات در دسته های ۱۷۰ ، ۱۱۰ ، ۸۰ ، ۶۰ متری جای می گیرند . از ریبون های رزینی عموماً برای چاپ لیبل هایی استفاده می شود که نیاز است برای مدت های طولانی در مکان های مختلفی قرار داشته باشند. در ادامه کار شما باید ابعاد و اندازه ریبون های لیبل مناسب برای پرینتر خود را تعیین نمایید. ریبون های لیبل موجود در بازار ایران به تأسی از دیگر نقاط دنیا در متراژ و ابعاد استانداردهای مشخصی تولید می شوند که تابعی از پرینترهای لیبل زن می باشند . پر واضح است که موارد قبلی به دلیل میزان مقاومت مشخصی که دارند ، دیر یا زود در اثر شست و شوی ، خراش یا تنش از بین رفته و محو می شوند ، لذا به جوهری با ویژگی هایی قویتر نیاز داریم تا به کیفیت و با مدت بیشتری روی آن بنشیند ، محصولی به نام Resin Premium Ribbon که آن را با نام ریبون سوپر رزین می شناسیم .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.