پیام بنت به عباس پس از عملیات اخیر تل آویو

[ad_1]

یک شبکه عبری زبان گزارش داد که نخست وزیر اسرائیل در پی حمله روز پنجشنبه در تل آویو که در آن سه اسرائیلی کشته و چند تن دیگر زخمی شدند، پیامی برای رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ارسال کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ارم نیوز، نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از حمله در تل آویو در نامه ای به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، از مهاجم درخواست بازنشستگی کرد. او را از حقوق بازنشستگی که از تشکیلات خودگردان فلسطین می گیرد محروم کنید.

این شبکه به نقل از منابع اسرائیلی اعلام کرد که اسرائیل چندان به این اتفاق اعتقاد ندارد. اما در هر دیدار اخیر محمود عباس و بنی گانتز، وزیر جنگ اسرائیل، موضوع پرداخت پول به عاملان این حملات مطرح شده است.

بر اساس این گزارش، اسرائیل در پیام دیگری به تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار کنترل تسلیحاتی و افزایش همکاری امنیتی با سرویس اطلاعاتی و ارتش اسرائیل در شهر جنین شد.

در حمله روز پنجشنبه به تل آویو پایتخت رژیم صهیونیستی دست کم 3 نفر کشته و بیش از 10 نفر زخمی شدند.

پس از این عملیات، نفتالی بنت اعلام کرد که به سرویس های امنیتی اسرائیل، به ویژه ارتش و سرویس امنیتی (شباک) آزادی کامل داده شد تا عملیات فلسطینی ها علیه اسرائیلی ها را متوقف کنند.

به گزارش خبرگزاری فلسطین وفا، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین حمله مسلحانه در مرکز تل آویو را محکوم کرد و تاکید کرد که کشتار غیرنظامیان فلسطینی و اسرائیلی تنها به وخامت بیشتر اوضاع منجر خواهد شد.

عباس با اشاره به اینکه چرخه خشونت ثابت می کند که صلح پایدار، همه جانبه و عادلانه کوتاه ترین و صحیح ترین راه برای تضمین امنیت و ثبات فلسطین است، گفت: از این حادثه برای انجام حملات و واکنش ها علیه فلسطینی ها توسط شهرک نشینان، اسرائیلی ها و ارتش سوء استفاده می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.