پولادگر: انتخابات بسکتبال قبل از سال برگزار می شود

[ad_1]

معاون وزیر ورزش گفت: در نظر داریم تا قبل از پایان سال انتخابات فدراسیون بسکتبال را برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره وضعیت فدراسیون های بلاتکلیف و زمان برگزاری انتخابات آنها گفت: انتخابات فدراسیون تیراندازی روز شنبه و … برگزار می شود. قطعی است انتخابات فدراسیون بسکتبال را هم برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: دفعه قبل به درخواست اعضای مجمع (فدراسیون بسکتبال) انتخابات به تعویق افتاد و قصد برگزاری آن را داشتیم. به دلیل اوج گیری کرونا درخواست شد که انتخابات به تعویق بیفتد و ما پذیرفتیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه کاندیدای ویژه بسکتبال است، گفت: من اصلا صلاحیت را ندیده ام اما می خواهیم این سمت از سال انتخابات برگزار شود. فدراسیون هنوز واجد شرایط نشده است و انتخابات فدراسیون به تعویق افتاده است.

پولادگر در خصوص انتخابات فدراسیون ژیمناستیک گفت: مراحل ثبت نام این فدراسیون هنوز انجام نشده است اما همه شعب رای گیری را برگزار خواهیم کرد.

وی درباره فدراسیون وزنه برداری و اینکه چرا نامی از رئیس فدراسیون برده نمی شود، گفت: آقای مرادی از مسئولان وزارتخانه هستند اما در مورد سن ایشان ابهاماتی وجود دارد که تا پایان هفته جاری نهایی می شود. اگر بازنشسته شوند قیم تعیین می کنیم و اگر راست می گوید و هنوز بازنشسته نشده است به ریاست فدراسیون ادامه می دهد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه آیا مرادی تا زمانی که مشخص شود در جلسه امروز حضور داشته یا نه، حق امضا و حق حضور در جلسات را دارد؟ چون مدتی نبود طبق اساسنامه مکاتبه کردیم که نایب رئیس فدراسیون در آن مسئولیت دارد اما تا آخر هفته وضعیت مشخص می شود.

پولادگر درباره پرداختی به فدراسیون هایی که برای بازی های آسیایی آماده می شوند، گفت: تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته آینده به فدراسیون ها سپرده خواهیم داشت. شرایط فدراسیون کشتی فورس ماژور بود و به همین دلیل باید به این فدراسیون پول می دادیم. به زودی به سایر فدراسیون ها پرداخت می کنیم و امیدواریم تا پایان سال یک پله دیگر پرداخت کنیم تا سپرده شما به 80 درصد برسد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.