پوسته کر درایر کر درایر کمپرسور فیلترساکشن سردخانه پارس کول (3)

پوسته کر درایر – کر درایر- کمپرسور- فیلترساکشن- سردخانه- پارس کول
پوسته کر

از معتبر ترین برند های فیلتر درایر موجود در بازار داخلی که دارای کیفیت و قیمت مناسب و همچنین بازدهی بالا جهت حذف رطوبت از سیستم تبرید می باشند می توان به برندهایی همچون فیلتر درایر جی ام سی (GMC)، فیلتر درایر دانفوس، فیلتر درایر آلکو و فیلتر درایر کستل اشاره کرد. از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در سردخانه ها می توان به کمپرسور، کندانسور، اوپراتور و فیلترهای مختلف و پوسته کر درایر و… فیلر درایر وسیله ای برای حذف ناخالصی سیستم تبرید مانند رطوبت، اسید، لجن و غیره می باشد که در دو نوع فیلتر درایر هرمتیک (بسته) و فیلتر درایر با مغزی قابل تعویض (کر درایر) در خطوط مایع و ساکشن سیستم تبرید نصب می گردد. این نوع فیلتر درایرها یک بار مصرف بوده و بیشتر با اتصال مهره ای نصب می شود تا در هنگام تعویض نیازی به لحیم کاری مجدد نباشد. به هنگام انتخاب فیلتر درایر می بایست به نوع گاز مبرد، سیال و روغن کمپرسور توجه نمود (اسیدی بودن یا غیر اسیدی بودن). برای انتخاب هسته جامد فیلتر درایر باید مواردی از قبیل، نوع فرایند تبرید، سیال مبرد، دما و فشار سیال در زمان ورود به فیلتر و روغن کمپرسور را مدنظر قرار داد.  This c on​te​nt was created by GSA​ Con tent Generator  DE​MO!

این حلقه یا رینگ برایگرفتن مواد جامد خارجی کاربرد دارد.

با توجه به تغییرات ارزش ارز، نمیتوان قیمت مشخصی را برای محصولات صنعتی ارائه داد. پوسته کر کستل مدل 4412/11 سایز 1.3/8 یکی از محصولات شرکت کستل میباشد. یکی از محصولات این شرکت پوسته سه کر کستل مدل 4413/11 سایز 3/8-1 با قابلیت تعویض هسته است. پوسته کر درایر یا فیلتر درایر برای حفاظت از قطعات کمپرسور در سیستمهای سرمایشی و صنعت یخچالسازی استفاده میشود. محل قرارگیری پوسته کر دقیقا قبل از رسیور است و بنابراین رطوبت اضافی و مواد خارجی به کمک توریهای شبکه ای، به همراه مایع مبرد وارد رسیور نخواهد شد. این حلقه یا رینگ برایگرفتن مواد جامد خارجی کاربرد دارد. و علاوه بر آن تمامی ذرات جامد و ناخالصی ها را از بین ببرد. در تصویر پایین عکس فیلتر درایر از مقطع برش خورده آن مشاهده می نمایید. فیلتر درایر چیست و چگونه کار می کند؟ آلومینای فعال یک ساختار متخلخل است، که به واسطه این سطح متخلخل سطح تماس بالایی را ایجاد می کند. رنگ سایت گلس به زرد تغییر کند که نشان دهنده بالا بودن رطوبت در سیستم است. به طور کلی در هر سیستمی وجود فیلتر برای پالایش کردن سیال داخل سیستم، واجب و ضروری است.

بنابر این هر مرغ در هر تخم گذاری نیاز به 6 گرم کر کلسیم. برای اینکه وظیفهی پوسته کر را متوجه شوید، اجازه دهید گریزی به یکی دیگر از اجزای سیستم تبرید، بزنیم. همچنین پوسته کر در مقابل ضربات و لرزش ها، مقاومت بالایی دارد. در بسیاری از سیستم های برودتی بزرگ صنعتی از پوسته کر استفاده می شود. پوسته کر در یک سیکل تبرید در خط مایع بعد از شیر خروجی رسیور، و قبل از لوله مویین یا شیر انبساط نصب می شود. همچنین پوسته کر کستل در ابعاد و اندازه های بزرگتری نسبت به برند O&F تولید می شود. فیلتر درایر کمپرسور عموما از سه قسمت اصلی تشکیل شده است که شامل یک قسمت فیلتر (صافی) با توری بزرگ برای گرفتن ذرات و ناخالصی های درشت، یک قسمت فیلتر (صافی) با توری ریز جهت حذف ذرات ریز و قسمت دیگر خشک کن، درایر یا رطوبت گیر جهت حذف رطوبت از سیستم تبرید می باشد. این قطعه وظیفه مراقبت محافظت از قطعات سیستم برودتی مانند قطعات کمپرسور را بر عهده دارد.پوسته کر درایر به عنوان هسته اصلی در ساختمان کلی فیلتر درایر به کار گرفته می شود. اما پوسته کر کستل چیست؟ از یک پوسته شامل فیلتر و یک درایر یا کر قابل تعویض تشکیل شده است که در داخل پوسته قرار می گیرد.

پوسته سه کر کستل مدل 4413/11 سایز 3/8-1 دارای وزنی برابر 8510 گرم میباشد و ابعاد آن 121 × 149 × 438 × 525 × 324 میلیمتر است. مدارس ناشنوایان همچنین به عنوان مراکز منبع سراسری خرید پوسته کر برای تمام مناطق پوسته کر مدارس خدمت می کنند تا در صورت لزوم از آنها استفاده کنند. از راههایی که می توان به زمان تعویض فیلتر درایر یا کر پی برد بررسی وضعیت سایت گلاس است که معمولا بعد از فیلتر درایر نصب می گردد. محل قرار گیری فیلتر درایر در سردخانه و سیستم تبرید در اکثر مواقع در خط مایع و قبل از شیر انبساط یا اکسپنشن ولو می باشد ولی در شرایط خاص می توان فیلتر درایر را در خط ساکشن، قبل از کمپرسور نصب کرد و اصطلاحا به فیلتر درایر نصب شده در خط مکش فیلتر سوختن نیز می گویند. جایگاه پوسته کر در سیستم برودتی، در خط مایع و قبل از شیر انبساط قرار دارد. اسکین کر(فشیال) باید از سنین جوانی شروع شود.اما اینجا خانمها هر کاری که دوست دارند روی پوستشان انجام میدهند و تازه زمانی که پا به سن گذاشتند و با چین و چروک مواجه شدند برای مراقبت از پوستشان دست به کار میشوند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.