ورود زائران به مشهد از 6.3 میلیون نفر گذشت/ آغاز موج بازگشت مسافران نوروزی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استان خراسان رضوی از آغاز موج بازگشت مسافران نوروزی با خروج 470 هزار زائر از مشهد خبر داد.

حجت گنابادی نژاد در گفت وگو با ایسنا، درباره تعداد مسافران ورودی به مشهد در نوروز 1401 اظهار کرد: تا 31 اسفند ماه سال گذشته مصادف با عید سعید فطر با سفر زائران به مشهد مقدس 6 میلیون و 305 هزار و 535 نفر در پایان وارد شدند. از 25 آوریل ما در شهر بودیم.

وی افزود: اولین بازگشت مسافران از طریق پست از روز جمعه 4 فروردین با حدود 470 هزار نفر آغاز شد. بزرگترین نگرانی ما در مورد بازگشت مسافران، وجود وسایل حمل و نقل عمومی جاده ای بود که طبق پیش بینی ها تاکنون مشکلی نداشته ایم.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: با مساعدت اداره کل راهداری خراسان رضوی و استاندار مشهد حدود 100 دستگاه اتوبوس به اتوبوس های برون شهری اضافه می شود. همچنین چندین اتوبوس از استان های همجوار و شرکت جوانان ایثار به ظرفیت اتوبوس پایانه های مسافربری مشهد ملحق خواهند شد.

گنابادی نژاد تصریح کرد: در حال حاضر به مدت 15 شب حدود 15 تا 20 درصد از ظرفیت اسکان رسمی و غیررسمی مشهد تخلیه شده است تا در صورت حضور مسافران در پیک دوم تعطیلات نوروزی مشکلی برای اقامت آنها نداشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.