والیبال بانوان خراسان رضوی پتانسیل حضور در لیگ برتر را دارد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی سرمربی تیم والیبال بانوان سورن مشهد گفت: اگر همه بازیکنان ما به عنوان یک تیم خراسان رضوی دور هم جمع شوند، قطعا در لیگ بانوان حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

سمیه پازش در گفت وگو با ایسنا، درباره رقابت های لیگ دسته یک والیبال کشور و حذف تیمش از این دوره از رقابت ها، اظهار کرد: در این دوره از رقابت ها نسبت به سال گذشته که 15 تیم با هم بازی می کردند، در سال 2018 با حضور 15 تیم در رقابت های لیگ برتر والیبال، تیمش از این دوره از رقابت ها خارج شد. 35 تیم اعلام آمادگی کردند. بازی های مرحله اول در 8 گروه متوالی انجام شد و 15 تیم به مرحله دوم راه یافتند. به عنوان سرپرست گروه به مرحله دوم راه یافتیم و مسابقات به همت فریدونکنار برگزار شد. سطح مسابقات نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است و می توان گفت امسال بازیکن بیکار در کشور نداشته ایم.

وی افزود: در حالی که روز قبل از بازی اول قصد داشتیم به فریدونکنار برسیم به دلیل مشکلاتی که برای اتوبوس تیم در قوچان پیش آمد مجبور شدیم شب را در قوچان سپری کنیم و فردای آن روز به سمت فریدونکنار حرکت کنیم. شب قبل از بازی حدود ساعت 1 بامداد رسیدیم. استراحت کافی نداشتیم و در اولین بازی خود را رها کردیم. هر چند 2 بازی بعدی خود را با برد پشت سر گذاشتیم اما نتوانستیم صعود کنیم و با 7 برد و یک باخت حذف شدیم.

سرمربی تیم والیبال بانوان سورن مشهد خاطرنشان کرد: این شکست برای هیچکس غیرقابل باور بود و اگر مشکلات عجیب در مسیر سبزپوشان پیش نمی آمد قطعا روی سکو می رفتیم. مشکلات قبل از بازی اول باعث شد در دیدار مقابل میزبان شکست بخوریم در حالی که فکر نمی کردیم به نماینده فریدونکنار ببازیم.

پازش گفت: ما تنها تیمی در مسابقات بودیم که از بازیکنان بومی استفاده کردیم. تیم تربت حیدریه که عنوان سومی خود را در لیگ دسته اول کسب کرد، فقط از 2 بازیکن بومی روی آرنج خود استفاده کرد که به شخصه آن را دوست ندارم.

وی گفت: تیم سورن همان تیم فصل گذشته است که مقام سوم لیگ دسته اول را کسب کرد. ما سال گذشته مشکل مالی نداشتیم و حسامی (مدیر باشگاه ورزشگاه) کاملا از ما حمایت کرده است. تنها سالی بود که بازیکنان این تیم قرارداد داشتند. حتی قرار بود در سوپرلیگا با هفت برترین های کشور بازی کنیم اما مشکلاتی پیش آمد و حسامی در سوپرلیگا بازی نکرد. به هر حال تیم پارسال شیراز را حفظ کردیم و امسال با نام سورن در لیگ دسته اول حضور داشتیم، البته بازیکنان پیشنهادات خوبی از تیم های لیگ برتری داشتند.

مربی والیبال بانوان سورن مشهد گفت: مسئولان اصلا از ما حمایت نکردند اما نتیجه بدی نگرفتیم و به طور اتفاقی از دور مسابقات حذف شدیم. در سن والیبالی ام به خاطر نمی آورم که به خاطر یک باخت از مسابقات حذف شده باشم. اولین دوره این مسابقات با حمایت همه جانبه تیم والیبال استان برگزار شد و اگر آنها از ما حمایت نمی کردند در مشهد میزبانی نمی کردیم.

پازش تصریح کرد: مشهد و خراسان رضوی بازیکنان زیادی دارند. اگر همه بازیکنان این استان به صورت تیمی از خراسان رضوی دور هم جمع شوند قطعا در لیگ برتر بانوان حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت اما بازیکنان ترجیح می دهند در شهرهای دیگر بازی کنند. تنها دلیل خروج بازیکنان از استان وضعیت مالی والیبالیست خراسان رضوی است. متاسفانه از والیبال بانوان در استان حمایت نمی شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.