هیئت ها باید پرسنل مناسب برای گروه دانشگاه تربیت کنند

[ad_1]

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: باید برای هیئت های ویژه خواهران در دانشگاه کاری انجام دهیم و خود را در این زمینه تقویت کنیم و هیئت ها باید برای این معاونت طراحی کنند و نیروی کافی تربیت کنند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی در نشست افطاری و ضیافت هیئت های دانشجویی از دانشگاه های مختلف با اشاره به عظمت ماه مبارک رمضان و دعاهای موجود در این ماه گفت: دعای ماه مبارک شب بعد برای شب قدر من خواهش هایی دارم و آرزویم این است که نامم یکی از خوشبختان باشد و روحم با شهدا و کار خیرم در بالاترین حد باشد.

وی افزود: ما از بالا می‌فهمیم که همه خوبی‌ها در علیین نیست و می‌فهمیم که حتی باید کارهای خیرمان را به‌گونه‌ای پیش ببریم که در بالاترین رتبه‌اش باشد و سپس مهم‌ترین درخواست قیامت با شهدا باشد. در قیامت است.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی با اشاره به موضوع جهاد تابعین و ارتباط آن با شوراهای دانش آموزی، گفت: بحث جهاد تابعین رسالت جدیدی نیست و یادآور مأموریت هایی است که ما انجام می دهیم. مأموریت هیأت ها همه تبیین است و این تذکر مقام معظم رهبری این است که ما گاهی از مأموریت ها غفلت می کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: رهبر معظم انقلاب تبیین جهادی دارند و می فرمایند جهاد تبیین جهادی است که خالصانه و برای خدا در ابتدا و در مرحله بعد با تمام وجود و قدرت وقتی کار می کنیم و کار در قالب ساعت اداری و جهاد. اگر این کار را بکنیم عمل ما جهاد محسوب نمی شود. جهاد واقعی استفاده از همه امکانات است و در قسمت بعدی آن جهاد باید بر سرکوبی یا مقابله با دشمن تمرکز کنیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به ابعاد مختلف جهاد تصریح کرد: ترک جهاد سنگر اصلی نیست، حتی اگر بخواهیم کار درست را انجام دهیم و علاوه بر رسالت اصلی آن، هیئتی در بین مردم و… نخبگان حاضر در مأموریت باید دانش محور باشند، اما ماموریت اصلی هیئت، کار جهادی است که باید بر حرکت جنگی دشمن متمرکز شود و این جهاد مشروط به کار تمام وقت و خالصانه است. راه ها و روش های جدید در آن جهت، جدید برای تطبیق با ابزار دشمن.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، وی افزود: آیا باید دریابیم که هیئت در این جهاد از چه ابزاری استفاده کنند؟ و این جلسات راهی برای رسیدن به این موضوع است و باید به نیازهای بدنه دانشجویی به درستی رسیدگی شود و ارتباط در این زمینه انجام شود و تجربیات منتقل شود و شرط مهم تداوم شکل گیری و حرکت مسیر است. و کار باید کار طولانی مدت باشد و مانعی داشته باشد و هیئت باید استقلال و دانشجو بودن و پویایی خود را حفظ کند.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی در پایان گفت: باید برای هیئت های خواهران در دانشگاه کاری انجام دهیم و خود را در این زمینه تقویت کنیم و هیئت ها برای این اداره طراحی و نیروی مناسب تربیت کنند تا این به یک جریان مهم تبدیل می شود. . .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.