هنر انقلاب برگرفته از اندیشه های امام بود

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر استاندار بوشهر گفت: هنر انقلاب برگرفته از اندیشه های امام است و این تفکرات نیز برگرفته از مفاهیم عالی اسلام است و تحت تاثیر این اندیشه ها انقلاب اسلامی می تواند در منطقه و در منطقه موثر واقع شود. جهان.”

احمد محمدی زاده در دیدار با جمعی از هنرمندان استان به مناسبت هفته هنر انقلاب با اشاره به نقش استان بوشهر در دوران انقلاب گفت: استان بوشهر همواره خالق پیروزی های بزرگ در برابر انقلاب بوده است. استعمارگران و بوشهر در دوران دفاع مقدس نقش بی نظیری داشته است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: من به عنوان فردی که سال ها در بسیاری از جبهه ها با دشمن جنگیده ام، می گویم بوشهر تنها استانی است که در زمین، دریا و هوا با دشمن مقابله کرده است و این ویژگی منحصر به فرد اهالی است. بوشهر و بوشهر.

محمدی زاده با اشاره به توانمندی های استان بوشهر در حوزه های بازرگانی، بازرگانی، کشاورزی، صنعتی و… گفت: بوشهر قابلیت های مختلفی دارد و این قابلیت ها در هیچ استانی از نظر توسعه وجود ندارد.

وی یادآور شد: استان بوشهر نیز در حوزه گردشگری ظرفیت های زیادی دارد که با استفاده از این ظرفیت ها و برنامه ریزی مناسب می توان از ظرفیت های زیادی در 4 سال آینده برای پذیرش 20 میلیون گردشگر استفاده کرد.

استاندار بوشهر یادآور شد: هنر انقلاب برگرفته از اندیشه های امام زمان (عج) بود و این تفکرات نیز برگرفته از مفاهیم والای اسلام است و تحت تأثیر این اندیشه ها انقلاب اسلامی توانست در منطقه و جهان اثرگذار باشد.

در این نشست چند تن از هنرمندان استان به بیان نظرات، پیشنهادات، سوالات و دغدغه های خود پرداختند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.