نکاتی برای ثبت نام در کنکور سمپاد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانشگاهیان جوان اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد به دانش آموزان توصیه هایی در این زمینه ارائه کرد.

جمال حیدری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز درخواست های آزمون مدارس سمپاد، اظهار کرد: آزمون مدارس تیزهوشان به صورت سالانه در سراسر کشور برگزار می شود و درخواست، دریافت کارت و دریافت نتیجه همگی الکترونیکی است.

وی افزود: ثبت نام این آزمون از روز گذشته (15 فروردین) آغاز شده و تا 25 فروردین ماه ادامه دارد. دانش آموزان پایه ششم و نهم که شرایط لازم را دارند می توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی به نشانی azmoon.medu.ir دستورالعمل ها را مشاهده کرده و در آزمون شرکت کنند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: آزمون پایه هفتم ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 26 خرداد 1401 و آزمون ورودی پایه دهم ساعت 9 صبح برگزار می شود. ساعت: 00 روز جمعه 27 خرداد 1401.

وی افزود: پیشنهاد می شود دانش آموزان برای درخواست ابتدا رمز همگام را از مدرسه محل تحصیل خود دریافت کنند. با توجه به الکترونیکی بودن سامانه باید در انتخاب مدرسه و شهر دقت لازم را داشته باشند. توصیه می شود دانش آموزان پایه نهم در انتخاب رشته دقت لازم را داشته باشند زیرا ویرایش امکان پذیر نیست و فقط یک گزینه دارند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.