نوع ورود بنده عزیز نیز این نوع خروج را می طلبد / مایلم استعفا دهد

[ad_1]

یک کارشناس مدیریت فوتبال ایران معتقد است اگر عزیزی خادم استعفا می داد آسیب کمتری به فوتبال ایران وارد می شد.

مسعود رضاییان، کارشناس مسائل مدیریتی فوتبال ایران در گفت وگو با ایسنا، درباره تصمیم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مبنی بر برکناری عزیزی خادم، گفت: برای اولین بار است که با چنین اتفاقی در فوتبال ایران مواجه می شویم. اعضای شورا تا الان هم نخواسته اند رئیس فدراسیون را به کاری وادار کنند، چه برسد به عزل او. تاکنون از این محلول جالب استفاده نشده است و ما کمی شگفت زده شدیم. فهمیدن دلایل اخراج عزیزی خادم کار ساده ای نیست و نمی توان در مورد آن صحبت کرد زیرا در این مدت اتفاقات بدتری در فدراسیون فوتبال رخ داد اما هرگز در اینجا اتفاق نیفتاد.

وی افزود: برکناری عزیزی خادم تنها به دلیل عدم شفافیت نبود. کی شفاف بودیم؟ ضمن اینکه هنوز زمان گزارش مجمع به رئیس فدراسیون نرسیده است. آنچه مسلم است باید انتظار این نوع خروج را از نوع آینده داشت، بنده عزیز. همانطور که نمی توان گفت این فرد با چه معیاری انتخاب شده است، باز هم نمی توان گفت به چه دلایلی می خواهند او را برکنار کنند.

کارشناس فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا تیرگی روابط بین اعضای هیات مدیره و عزیزی خادم می تواند دلیل استعفای رئیس فدراسیون باشد، گفت: در این مدت اتفاق خاصی که علنی شد رخ نداد. ضمن اینکه در سال های اخیر شرایط بدتری داشته ایم. من فکر می کنم این چیزی بیش از یک تاری روی تابلو است.

رضاییان در ادامه درباره اظهارات تند کمیته اخلاق در حمایت از عزیزی خادم گفت: هم در تهاجم و هم در دفاع از عملکرد یک فرد می توان نگاه بدبینانه داشت. این وضعیت ها خوب نیست. نمی دانم حق با کیست و اخراج عزیزی خادم درست است یا نادرست، اما شاید اگر این اتفاقات در این مقطع نمی افتاد بهتر بود و بعد از دو بازی بین المللی و پایان مسابقات مقدماتی جام جهانی، در مجمع تصمیمات فوق العاده ای درباره استعفای رئیس فدراسیون اتخاذ شد.

وی خواستار استعفای عزیزی خادم در صورت لزوم شد و افزود: در تمام دنیا رسم است که اینجا کار نمی کنند و آن فرد به این نتیجه می رسد که باید استعفا دهد. بدین ترتیب هم مقدسات و هم اصول قانونی رعایت شد و برگزیدگان بعدی مسئولیت را بر عهده گرفتند. در آن مجموعه باید اتفاق نظر وجود داشت و راهی را انتخاب کردند که کمترین آسیب را به فوتبال ما وارد کند.

یکی از اعضای هیات مدیره صنعت نفت آبادان در پایان توضیح داد: این آسیب ها بیشتر از آن فرد به فوتبال آسیب می زند. البته اگر این اخراج صورت می گرفت، باید قبل از انفجار اخیر اتفاق می افتاد و بمب خنثی می شد، اما الان تمام شده است. توقع و درخواست ما هم مثل بقیه مردم این است که این موضوع به خوبی مدیریت شود و حل شود تا فوتبال را دچار حاشیه نکند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.