نقش شهدای مدافع حرم در تربیت دینی و انقلابی جوانان قابل تامل است.

[ad_1]

ایسنا/ گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان نقش شهدای مدافع حرم را در تربیت جوانان انقلابی و متدین بسیار موثر و قابل تامل دانست و تصریح کرد: کارکنان دستگاه های متولی فرهنگی و تربیتی باید تمامی موارد را رعایت کنند. شهدای مدافع حرم

سردار محمد عبدالله پور در دیدار با خانواده شهدای گیلانی مدافع حرم که در حسینیه شهدای گمنام سپاه قدس استان برگزار شد، دیدار با خانواده شهدا را ثمره بسیاری برای مردم دانست. مردم و مسئولان ثمره جهاد شهادت در راه خدا و اسلام است.

وی با تاکید بر اهمیت نقش شهدای مدافع حرم در ایجاد آرامش در جامعه گفت: بنابراین این تحولات جدید و ارزشمند جای تقدیر دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش شهدای مدافع حرم را در تربیت جوانان انقلابی و متدین بسیار موثر و قابل تامل دانست و تصریح کرد: کارکنان دستگاه های متولی فرهنگی و تربیتی باید تمامی موارد را رعایت کنند. شهدای مدافع حرم باید بدانند که اخلاق با تقویت روحیه انقلابی و دینی و حرکت جهادی و میل به جهاد در راه خدا پایدار می شود.

عبدالله پور افزود: مسئولان باید جریان عظیم نیروی انقلابی را که خوشبختانه در بین جوانان ساری جاری است تقویت کنند زیرا در این صورت هیچ قدرتی توان ایستادگی در مقابل نظام جمهوری اسلامی را نخواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.