نصب 38 دوربین در مناطق بحرانی برای حفاظت از جنگل ها

[ad_1]

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری از نصب 38 دوربین در مناطق بحرانی جنگل ها و مراتع خبر داد.

به گزارش ایسنامسعود منصور چندی پیش به تشدید حفاظت از جنگل ها اشاره کرد و گفت: برای نصب و پایش منابع طبیعی در سراسر کشور به بیش از 400 دوربین نیاز داریم که تعدادی از آنها قبلاً تامین و در مناطق بحرانی نصب شده است.

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور استفاده از سامانه رادیویی بی سیم، استفاده از پهپاد، نصب جی پی اس در خودروهای گشت، نصب دوربین در مناطق بحرانی جنگلی، راه اندازی سامانه 1504 و 139 و سامانه رصد آتش و قاچاق چوب را از جمله اقدامات انجام شده عنوان کرد. توسط سازمان منابع طبیعی برای حفاظت از جنگل ها و مراتع.

مسعود منصور در گفت وگو با ایسنا درباره نصب دوربین در مناطق بحرانی: یکی از رویکردهای جدید ما نصب دوربین در مناطق بحرانی است. تاکنون 38 دوربین در این مناطق نصب شده و این فعالیت همچنان در حال گسترش است.

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری تاکید کرد: علاوه بر دوربین، نصب GPS و بی سیم دیجیتال نیز در فرآیند حفاظت بسیار مفید است.

وی افزود: در هر اداره مرکز پایش منابع طبیعی در این محل عملیات رصدی در حال انجام است و به همین منظور مرکزی در سازمان ایجاد شد تا تمامی اراضی ملی کشور را رصد کند.

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در پایان تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با توجه به اهمیت مناطق جنگلی و مناطق مستعد قطع درختان و یا تحت تصرف، دوربین های کنترلی را در سریع ترین زمان ممکن در تمامی مناطق بحرانی نصب کنیم. ” نکته مهم این است که بسیاری از این تجهیزات باید در داخل کشور تولید شوند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.