نساجی 1400 / خانه روی دوش «Cansada Cidade Esperança»!

[ad_1]

سال 1400 به پایان رسید که شاگردان ساکت الهام فراموش کردند در خانه خود بازی کنند!

به گزارش ایسنا، پس از پایان کار مجید جلالی، سال 1400 با هدایت خاموش الهام برای «امید شهر خسته» آغاز شد. برخلاف انتظار، حضور الهام روند نساجی را تغییر داد و قائمشهری ها از منطقه پاییز خارج شدند. آنها سخت کار کردند و با نتایج مطلوب از انتهای جدول فاصله گرفتند و در این بین حتی تعداد بسیار زیاد اعضای تیم مانع از پیشرفت دانش آموزان الهام گرفته نشدند.

بقای لیگ

آنها بالاخره در لیگ بیستم کار خود را به پایان رساندند و در رده سیزدهم قرار گرفتند تا اعضای تیم بی صدا نساجی را در آغوش بگیرند و شادی خود را در کنار مربی خود جشن بگیرند. نکته جالب این فصل باخت های نساجی بود که نسبت به سه تیمی که تا هفته آخر برای بقا در لیگ تلاش می کردند بالاتر بود اما در هفته 28 این تیم موفق شد در لیگ برتر بماند.

نساجی 1400 / خانه روی شانه از

درگذشت اسطوره باشگاه

اما تلخ ترین اتفاق سال 1400 برای قائمشهری ها درگذشت اسطوره این باشگاه بود. نادر داستانشان در سن 62 سالگی پس از تحمل یک دوره بیماری عروق کرونر قلب درگذشت. دستانشان در تمام دوران بازی خود در نساجی حضور داشت و بیشترین گل های متوالی را در لیگ برتر فوتبال ایران به ثمر رساند.

نساجی 1400 / خانه روی شانه از

ابتدای خانه برای حمام کردن

دغدغه اصلی نساجی پس از پایان لیگ برتر، نامناسب بودن چمن ورزشگاه شهید وطنی و ممنوعیت بازی در چمن مصنوعی بود. قبل از شروع لیگ، پروژه تبدیل چمن مصنوعی ورزشگاه به چمن طبیعی آغاز شد، اما تاخیرهای زیاد، تغییر برنامه در آماده سازی چمن و رها شدن پروژه باعث شد صدای قائمشهری ها به گوش برسد. پروژه آماده سازی زمین به دلیل کمبود منابع و روند کند متوقف شد و بازسازی باشگاه نساجی را مجبور کرد در ورزشگاه دیگری بازی کند.

ورزشگاه شهدای ساری گزینه مناسبی بود تا قائمشهری بازی های خود را در این ورزشگاه انجام دهد. با وجود مشکلات و کاستی های این ورزشگاه، بازی های اولیه نساجی به میزبانی ساری برگزار شد اما وضعیت نامناسب زمین این ورزشگاه در نهایت باعث شد تا مدیران این باشگاه دوباره به فکر تغییر محل برگزاری باشند. آنها در یک هفته مسابقات در ورزشگاه نقش جهان را بازی کردند و سپس بازی های بعدی خود را در ورزشگاه امام رضا برگزار کردند.

این خانه همچنان در اختیار شاگردان الهامی است و به نظر نمی رسد در لیگ بیست و یکم به تیم شهید وطنی برگردند. با وجود دعوت به تمامی بازی های این تیم، فرم بازی و نتایج این تیم مورد تحسین کارشناسان قرار گرفت. در اواخر دهه 1400، آنها جایگاه خود را در وسط جدول حفظ کردند. قائمشهری در پایان سال 1400 با 27 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد و فاصله چندانی تا نیمه بالای جدول ندارد. آنها نسبت به فصل گذشته پیشرفت چشمگیری داشته اند.

ملی گرایان سابق در ردیف دانشجویان الهام بخش

نکته قابل توجه حضور بازیکنان باتجربه در تیم نساجی بود. ابتدا علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 به نساجی پیوست و در طول فصل با عملکرد خوب خود جایگاه خود را درون دروازه این تیم محکم کرد. همچنین بازیکن سابق اوساسونا و کاپیتان سابق تیم ملی ایران پس از جدایی از تراکتورسازی به جمع دانشجویان الهام اضافه شد و در حال حاضر نقش تاثیرگذاری را به عنوان سرپرست این تیم ایفا می کند.

نساجی 1400 / خانه روی شانه از

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.