مطالعه فیلتر درایر وب سایت پرگاس آلتین تجارت % (2) وب سایت ما

فیلتر درایر – وب سایت پرگاس آلتین تجارت %
کر درایر, فیلتر درایر, پوسته کر

کلاه سوارکاری FIRST LADY 4S برند GPA - کلاه سوارکاری GPA ... در این مقاله قصد داریم به معرفی فیلتر درایر سردخانه پرداخته و به معرفی انواع و ساختار آن بپردازیم. همانطور که اشاره شد، هنگام ورود ناخالصی ها و ذرات و یا رطوبت به سیستم تبرید در یک سیستم برودتی، ممکن است به قطعات و تجهیزات سردخانه مانند کمپرسور آسیب های جدی وارد شود. فیلتر درایر از سیستم تبرید در برابر ذرات نامطلوب برای سیستم محافظت می کند. هسته های جامد مقاوم در برابر فشار و لرزش میباشند. در صورت نصب اشتباه فیلتر درایر های یک طرفه، عملکرد آن دچار مشکل می شود و رطوبت را جذب نمی کند. سیلیکا ژل به صورت ساختاری چهار وجهی و با استفاده از مادۀ شیمیایی دی اکسید سیلیسیم تولید می شود. به عنوان مثال اگر از فیلتر ها تنها برای جذب رطوبت استفاده شود و یا اینکه به دلیل جذب ذرات جامد و اسید های ضعیف نصب شوند، فیلتر را بر روی سیستم قرار می دهند. به عنوان مثال آلومینای فعال یک جاذب است که به شکل جذب فیزیکی رطوبت سیال گازی را خشک میکند.

قسمت برگشت با فنر ثابت میشود.

کر درایر - پیشرو صنعت آزما به همین منظور پس از رادیاتور از فیلتر(درایر) عبور میکند درایر دارای دو لوله ارتباطی است که یکی از لوله ها سطح مقطع بزرگتری دارد و در واقع محل اتصال آن به خروجی کندانسور است . مواد جاذب با جذب رطوبت، آب را به شکل اشباع در ميآورند و در سطح خود نگه ميدارند. است. سطح Solid core این محصول 612 سانتی متر مربع یا 95 اینچ مربع می باشد. نکته اصلی در نصب فیلتر درایر کمپرسور این است که باید آن را قبل از قسمت ورودی نصب کرد؛ زیرا طراحی فیلتر درایر به گونه است که بتواند رطوبتی که وارد دستگاه می شود را به صفر برساند و از ورود ذراتی که در روغن و سیال رسوب می کنند، جلوگیری کند. قسمت برگشت با فنر ثابت میشود. قسمت ذوب شده و مبرد آزاد میشود. 2.فنر: به دلیل اینکه باید فیلتر درایر در خط مایع بی حرکت باشد، بنابراین برای ثابت نگه داشتن آن از یک فنر در ساختار آن استفاده میشود. زیرا این قطعه به مرور زمان دچار استهلاک می شود و در عملکرد آن اخلال ایجاد می شود. در این مرحله پمپ وکیوم را خاموش کرده و محفظه فیلتر درایر را تا فشار ۵ پوند بر اینچ مربع با گاز ازت شارژ کنید.

عامل گرما، دلیلی دیگر برای نصب فیلتر در این بخش است.

قبل از هر چیز لازم است که دستگاه خاموش گردد. در انتخاب فیلتر درایر لازم است به نوع روغن کمپرسور و سیال مبرد توجه کنید و بر اساس آن انتخاب کنید. ممکن است ساختار شیمیایی روغن های کمپرسور و سیالات مبرد، در اثر تجزیه شیمیایی دچار تغییر شود که در این حالت کاربرد خود را از دست می دهند. چنانچه مقدار رطوبت وارد شده، از مقدار مشخصی بیشتر شود، رنگ قطعه سایت گلس تغییر می کند به رنگ زرد در می آید. نشانگری که در این قطعه وجود دارد در صورتی که مقدار رطوبت از حد خاصی بالاتر رود را با تغییر رنگ نشان میدهد. عامل گرما، دلیلی دیگر برای نصب فیلتر در این بخش است. پس از عبور از این نوع توری مواد ریز به طور کامل حذف شده و از آسیب وارد شدن به سایر بخش های سیستم تبرید جلوگیری می گردد. بنابراین این قطعه را پیش از ورودی مکش سیال مبرد قرار می دهند. مبرد مایع که از کندانسور به شیر انبساط سرازیر می شود، پیش از ورود به آن، ذرات و رطوبت آن گرفته می شود. ورود هر گونه ذرات و رطوبت به ساختمان کمپرسور ها و سیستم های تبریدی، می تواند صدمات جدی به این دستگاه ها وارد کند.

چیست قصد داریم دربارۀ این قطعه و انواع آن گفت و گو کنیم.

بنابراین استفاده از این قطعه کارایی کمپرسور را حفظ می کند و سبب افزایش عمر مفید دستگاه می شود. در این مقاله شما را با ساختار و نحوه کارکرد این فیلتر آشنا میکنیم. در مقاله فیلتر درایر چیست قصد داریم دربارۀ این قطعه و انواع آن گفت و گو کنیم. در صنعت برای جلوگیری از این مشکل، از فیلتر درایر استفاده می شود. در صنعت برای این کار از فیلتر درایر استفاده می شود. به همین استفاده از فیلترها در صنعت سرمایشی اجتناب ناپذیر می باشد. کر درایر در واقع بخشی از فیلتر درایر است که همراه با پوسته کر، با هم تشکیل فیلتر درایر می دهند. برای حذف رطوبت و گرد وغبار درون سیال سردکننده از پوسته کردرایر یا فیلتر درایر استفاده میشود. از یک پوسته شامل فیلتر و یک درایر یا کر قابل تعویض تشکیل شده است که در داخل پوسته قرار می گیرد. 3. جذب رطوبت: به منظورجذب رطوبت در ساختمان اجزای تشکیل دهنده فیلتر درایرها از مواد molecular sieve همانند به سیلیکاژل استفاده می نمایند. فیلتردرایر از تشکیل برفک در اریفیس شیرانبساط به وسیله جمع آوری رطوبت در سیسستم جلوگیری می کند. گروه صنعتی هفت تولید کننده انواع فیلتر درایر Castel Filter Drier با اندازه های مختلف می باشد که در طراحی ، تولید و ساخت آن استانداردهای متعدد را در نظر می گیرد. Th​is  da ta has been creat᠎ed  by GSA C onte nt Gen erator Demoversion!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.