مصطفوی: استقلال مظلوم واقع شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی در غیاب فرهاد مجیدی، صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و نساجی حاضر شد.

صالح مصطفوی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و نساجی اظهار داشت: نساجی تیم خوب و برنامه ریزی شده ای است و از معدود تیم هایی است که با وجود کیفیت بالا گل چندانی به دست نیاورده و بازی سختی مقابل این تیم داریم. تیم

وی افزود: نساجی مقابل پرسپولیس تیم خوبی بود و این رقابت یکی از سخت ترین بازی های نیمه دوم استقلال است. با توجه به شرایط ظالمانه ای که بر ما تحمیل شده است، در این بازی تمام تلاش خود را خواهیم کرد. بازیکنان حاضرند با یک نمایش خوب دوباره دل قشر مستضعف جامعه را شاد کنند. متاسفانه بعضی ها تنها گناهشان استقلال است.

مصطفوی در خصوص تاثیر غیبت سربازان استقلال تصریح کرد: درباره سیستم و ترکیب توضیح نمی دهم. شرایط ایجاد شده برای استقلال عجیب و نادر است. فکر نمی‌کنم هیچ‌وقت در لیگ برتر وجود داشته باشد که دو بازیکن برتر تیم از اوج بیرون کشیده شوند. ما به پذیرش انواع بی عدالتی عادت کرده ایم. همه ظلم هایی که باید از استقلال شروع شود. پاسخ ما فقط تلاش روی زمین است.

وی افزود: جلالی مصدوم است و سختی های زیادی داریم.

سرمربی تیم استقلال در مورد نامه آبان ماه خدمت سربازی به باشگاه استقلال در مورد سربازگیری مرادمند و یزدانی و زمان اطلاع کادرفنی استقلال از این نامه گفت: بهتر است مدیریت در این مورد صحبت کند. به نظر می رسد استثنایی از قاعده استقلال در حال ظهور است. هیچ سابقه ای مبنی بر اعزام بازیکن به سرویس نیم فصل وجود ندارد. بازیکنان ما در آسیا فصل قبل مقابل کشوری مثل عربستان پا، زانو و رو به رو شدند، اما الان برای 2 ماه دیر و زود خدمت، آیا قرار است استقلال ضربه بخورد و میلیون ها نفر در این کشور ناراحت شوند؟ اتفاقاتی افتاده که به نظر ما می خواهند به استقلال ظلم کنند.

مصطفوی در خصوص وضعیت وریا غفوری در استقلال گفت: مجیدی درباره موضوع وریا صحبت کرده و من حرفی ندارم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.