مربی هندبال جوانان: باید روی اصول سرمایه گذاری کنیم

[ad_1]

سرمربی تیم هندبال مردان ایران گفت: اگر می خواهیم تیم بزرگسالان خوبی داشته باشیم باید در رده نوجوانان و نوزادان سرمایه گذاری خوبی داشته باشیم.

مجید رحیمی زاده پس از پایان مرحله پنجم تیم هندبال مردان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این زمینه بیشتر روی تاکتیک های حمله و دفاع کار کردیم و می خواستیم عملکرد بازیکنان را ارزیابی کنیم. فکر می کنم این اردوی پایانی بود که با 30 بازیکن در تهران برگزار شد و در اردوی بعدی فینالیست ها به اردو دعوت خواهند شد.

مربی تیم ملی هندبال جوانان درباره حریفان این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: داشتن شرایط خوب.» کشورهای شرقی مانند ژاپن، کره جنوبی و چین تایپه هم تیم های بزرگی هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه وضعیت کرونا نیز رو به بهبود است، اکثر کشورهای آسیایی در این مسابقات حضور دارند. در نهایت باید به این موضوع بپردازیم که در قرعه کشی در گروه چه تیم هایی قرار می گیریم اما مسلم است که بازی های سختی در پیش داریم. امیدواریم در این فرصت که تا شروع مسابقات است بازیکنان را آماده کنیم و با آمادگی کامل راهی بحرین شویم.

رحیمی زاده در ادامه درباره مصدومیت هندبالیست ها گفت: زمانی که بازیکنان خارج از زمین بازی هستند، خطر مصدومیت در زمین تیم ملی افزایش می یابد. هدف ما در زمین این است که بدن بازیکنان را آماده کنیم و این روند را رشد دهیم. مشخص است که بازیکنان باید از این مرحله فشار عبور کنند تا در زمین های بعدی به مرحله آماده سازی مورد نظر ما برسند و آسیب نبینند.

وی درباره پیش بینی خود از عملکرد تیم ملی جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: فکر می کنم فعلاً برای پیش بینی نتایج زود است و پاسخ به این سوال می طلبد که ببینیم آیا بازیکنان مصدوم به تیم راه پیدا می کنند یا خیر. ؟” آیا در برنامه آمادگی تیمی بازی تدارکاتی و سوالاتی از این قبیل وجود دارد؟ فکر می‌کنم با جمع‌بندی این موارد می‌توان در ماه‌های آینده به این سوال پاسخ داد، اما هدف کل تیم گرفتن مجوز برای جام جهانی است. این پتانسیل نیز تنها در صورتی وجود دارد که در این فرصت برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.

سرمربی لیگ برتری در پایان درباره بازی های پلی آف لیگ برتر و جدال با مس گفت: بازی با مس بسیار سخت تر از بازی برگشت است. تیم سپاهان پس از آخرین بازی خود در دور برگشت، به تحلیلی کلی از تیم خود و همچنین حریف رسید و همین موضوع بازی کرمان و بازی برگشت اصفهان را جذاب می کند. در پایان امیدوارم تیمی که بهتر است و بیشتر تلاش کرده نتیجه بگیرد و به فینال برسد.

رحیمی زاده در پایان گفت: اگر می خواهیم تیم بزرگسالان خوبی داشته باشیم باید در رده نوجوانان و جوانان سرمایه گذاری خوبی داشته باشیم. در حال حاضر به جز باشگاه های ذوب آهن، سپاهان، دهدشت و مس، هیچ باشگاه دیگری وجود ندارد که در رده جوانان سرمایه گذاری خود را ادامه داده باشد.

به گزارش ایسنا، دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسران جوان آسیا مردادماه امسال در بحرین برگزار می شود که مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.