مربی هندبال برای نوجوانان: 50 درصد راهی که ما آمده ایم / بازی با هند حساس است

[ad_1]

سرمربی تیم ملی هندبال بانوان درباره حساسیت بازی مقابل هند گفت که برای اولین بار قزاقستان را شکست دادیم.

به گزارش ایسنا، فاطمه محمدخانی پس از پیروزی تیم هندبال بانوان ایران مقابل قزاقستان گفت: بازی حساسی بود. بازیکنان من در ابتدا محتاط بودند، اما در پایان نیمه اول توانستند فاصله را کم کنند و به تساوی برسند. آنها در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتند و در نیمه دوم پیش افتادند و در نهایت بازی را بردند.

وی درباره تاریخچه تیم هندبال بانوان ایران مقابل قزاقستان گفت: در هر دوره ای که در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشتیم تیم قزاقستان با اختلاف تیم ما را شکست داد. نوجوانان کشورمان برای اولین بار توانستند تیم قزاقستان را شکست دهند و این برد شیرین را که با عید نوروز همراه بود به همه ایرانیان تقدیم کنند.

مربی تیم ملی هندبال جوانان درباره دیگر حریفان تیم ملی نیز گفت: دو بازی دیگر مقابل هند و سوریه پیش رو داریم. بازی ما مقابل هند برای ما بازی حساسی خواهد بود.

محمدخانی گفت: تاکنون 50 درصد با برد مقابل ازبکستان و قزاقستان برای کسب سهمیه جهانی پیش رفته ایم و انتظار داریم بازیکنان در دو بازی آینده عملکرد خوبی داشته باشند و نتیجه خوبی کسب کنند. بازیکنان با پیروزی در هر چهار بازی، اولین مدال طلای بانوان آسیا را به دست مردم ایران خواهند رساند.

مربی تیم ملی هندبال بانوان به تمرینات مستمر این تیم اشاره کرد و گفت: این بازیکنان یک سال و نیم است که در زمین های تیم ملی حضور دارند و تلاش زیادی کرده اند. امیدوارم با کسب مدال طلا بتوانند تاوان زحمات خود، کادر فنی و تمامی مدیران فدراسیون را بدهند.

وی در پایان گفت: جا دارد از پاکدل رئیس فدراسیون، خانم تیم ملی در اردوها و حمایت از این تیم تشکر کنم. امیدوارم با کسب و کسب سهمیه جواب اعتماد کارکنان را بدهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.