محدودیت ترافیکی 22 بهمن در مرکز گلستان

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس پلیس راه گرگان از محدودیت های ترافیکی در 22 بهمن ماه در مرکز استان گلستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباس مهاجر بسطامی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به محدودیت های ترافیکی در روز 22 بهمن، اظهار کرد: مسیر 31 اسفند در مرکز استان گلستان در جمهوری انجام می شود. خیابان اسلامی در قالب رژه ماشین‌ها و موتورها تا میدان مازندران، میدان وحدت و خیابان شهید بهشتی ادامه دارد و به میدان کریمی گرگان ختم می‌شود.

وی با بیان اینکه تمامی محورهای منتهی به راهپیمایی از ساعت 8 صبح ممنوع است و مردم می توانند از مسیرهای متناوب تردد کنند، افزود: تمامی وسایل نقلیه در مسیرهای شمالی، جنوبی و جنوبی خیابان جمهوری اسلامی در حال تردد هستند. از مسیر کمربندی بلوار شهید مفتح و سپس بلوار غدیر از سمت شرق نیز می توانند از بلوار کاشانی به مرکز شهر رفته و به امور خود رسیدگی کنند.

رئیس پلیس راه گرگان تصریح کرد: در مسیر راهپیمایی خودروها امکان پارک خودرو وجود ندارد و از صبح زود تمامی خودروهای پارک شده در این مسیر به خیابان های فرعی و نزدیک ترین مسیر منتهی به این خیابان منتقل می شوند.

من باید بگویم؛ مردم استان گلستان فردا (23 بهمن) چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در 27 نقطه استان گلستان جشن خواهند گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.