مبدل حرارتی آلفالاوال با % تخفیف ویژه سلام سرما (6)

مبدل حرارتی آلفالاوال با % تخفیف ویژه -سلام سرما
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

همانگونه که می دانیم مبدل های حرارتی قلب هر کارخانه ای است چه با هدف گرم کردن، سرد کردن، پاستوریزه کردن، و یا گرم کردن UHT، لذا در ذیل به انواع مبدل حرارتی صفحه ای که یکی از پرکاربردترین مبدل ها در صنایع مختلف هستند، می پردازیم. اینکه از چه نوع جنس یا متریالی در ساخت و طراحی مبدل حرارتی صفحه ای واشردار استفاده شود بستکی به کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای واشردار مورد نظر دارد.؛ که این مبدل حرارتی واشردار به چه منظور و برای چه عملکردی و چه سیالی مورد استفاده قرار می گیرد. برای این کار می توان اسید های ضعیف کمتر از ۵ درصد همانند اسید سیتریک، اسید اکسالیک را به داخل منبع آب تزریق کرد تا به همراه آب و اسید در داخل مبدل حرارتی صفحه ای به جریان بیافتد و رسوب داخل آن از بین برود. پاستوریزه کردن فرایندی است که طی آن در مدت زمان مشخص شیر یا فراورده های آن به دمای از قبل تعیین شده ای می رسند تا در آن دما عوامل بیماری زای موجود در شیر کشته شوند و آلودگی آن کاهش یابد. محصولات ما نیاز به تعمیرونگهداری و خدمات وپشتیبانی را به حداقل خواهد رساند و درطول تولید، بیشترین آپتایم را به شما خواهد داد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

Post was generated by GSA Conte nt Gener ator ᠎DEMO.

محصولات ما حداقل مصرف انرژی را برای اجرای عملیات مطلوب تضمین می کند. پاستوریزه کردن نرمال یا در دمای پایین، شیر را تا 2 یا سه هفته سالم نگه می دارد و پاستوریزه کردن بسیار زیاد یا در دمای بالا می تواند شیر را حتی تا یکسال حفظ می کند. این کانال ها روی صفحات تمام استیل حرارت بالایی را ایجاد می کنند تا دو سیال بدون تماس مستقیم در کنار هم قرار داشته باشند و انتقال حرارت صورت پذیرد. در گوشه های پلیت ها سوراخ هایی وجود دارد که سبب می شوند مایع گرم و سرد در کانال های معین جاری شوند؛ بنابراین ورق ها (پلیت ها) همیشه از یک طرف در تماس مایع سرد و از طرف دیگر در تماس با مایع گرم قرار دارند. این در حالی است که در مبدل های جوشی آلفالاوال ، به دلیل تلاطم بالا ، جنس صفحات و عدم نیاز به ذخیره سازی امکان رشد و تکثیر باکتری ها وجود ندارد.

مبدل حرارتی آلفالاوال

به دلیل امتیازاتی از قبیل نبود نیاز به ذخیره منبع، داشتن تلاطم بالا و جنس صفحات، امکان رشد و تکثیر باکتری ها به هیچ وجه وجود نخواهد داشت. مهم ترین نکته ای که ما را به استفاده از مبدل حرارتی آلفالاوال مجاب می کند، این است که این سیستم های گرمایشی از نهایت انرژی بهره برده تا در هزینه های مصرفی کاهش چشمگیری وجود آید. وقتی تفاوت زیادی بین اندازه جریان دو مایع وجود دارد، مبدل می تواند دو بار با سیال با سرعت جریان کمتر کار کند تا افت فشار یا سرعت جریان سیال خاص، در کانال ها را متعادل کند. با توجه به طراحی کم حجم مبدل های حرارتی ما، میزان متریال مصرف شده کاهش می یابد، و متریال کمتری برای بازیافت وجود خواهد داشت. اینکه از کدام روش برای پاستوریزه کردن استفاده شود بستگی به هدف پاستور کردن دارد. بزرگترین مثال برای این مطلب کمبود آب گرم مصرفی در روزهای تعطیلی و ساعت اوج مصرف می باشد. در شیر هموژنیزه نشده روی شیر لایه چربی یا خامه تشکیل می شود.

راه راه بودن روی پلیت ها سیال را مجبور می کند در مسیر پر پیچ و خمی عبور کند؛ فاصله بین هر صفحه 1 تا 5 میلی متر تنظیم می شود. این نوع مبدل حرارتی از نوع واشر است که امکان تمیز کردن صحفات را آسان می کند. پلیت های آلفالاوال frontLine از واشر های بدون چسب ساخته شده اند؛ مواد واشرهای مبدل سازگار با FDA و نگهداری آسان و طول عمر بالایی دارند. نحوه کارکرد مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال چگونه است؟ این مبدل حرارتی صفحه ای جوشی آلفالاوال از صفحات نازک استنلساستیل 316 ساخته شده است. مبدل حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت BPHE در مقایسه با مبدل حرارتی صفحه ای واشردار PHE جمع و جور تر، سبک تر و کم حجم تر است. سیستم­های تولیدی شرکت آلفالاوال در صنعت غذا، به تولید محصولات غذایی با ویژگیهای بهداشتی مناسب کمک زیادی می­کند و همچنین سیستم شستشو به صورت سرخود (CIP) موثر وکارآمدی را برای تجهیزات و پروسه خط تولید مواد غذایی فراهم میکند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.