قیمت ساکشن حجامت و خرید ساکشن برقی Suctionsale

قیمت ساکشن حجامت و خرید ساکشن برقی Suctionsale
فیلتر ساکشن کشتل, درایر, فیلتر ساکشن

باید درایر را برای حد اقل ۶ ساعت قبل از به کار انداختن در حالت روشن قرار دهید. در هنکام باز شدن شیر تخلیه چراغ ON روشن می شود. باز کردن قطعات یا کار بر روی اجزای درایر هوا یا سیستم هوای فشرده تحت بار می تواند سبب آسیب های جدی به اشخاص و نقص در تجهیزات شود. این تجهیزات بر اساس نحوه عملکرد و روند خشک کردن مواد موجود در آنها به گروه های مختلفی تقسیم بندی شده و کاربردهای متفاوتی دارند. به عبارت دیگر، به طور دقیق و ثابت نمی توان قیمت مشخصی را برای این تجهیزات تعیین نمود. اگر درین گرفته باشد خوب کار نمی کند و آب به درایر منتقل میشود. ولی اگر به هنگام نصب این امر رعایت نشود این امکان وجود دارد که به درستی عمل نکند و رطوبت سیال مبرد را جذب ننماید. این عمل ممکن است ۳۰-۶۰ دقیقه طول بکشد. هنگامی که شیر تخلیه بسته است چراغ OFF روشن است. ۴ – در طی این دوره ی گرم شدن دستگاه درایر را روشن ننمائید.

را لیست کرده است.

۳ – نکته ی مهم : یک دوره ی گرم شدن دستگاه برای درایر های ۴۶۰V-3PH-60HZ و ۲۳۰V-3PH-60HZ وجود دارد. نکات مهم : سری های درا یرهای DRYMAX HX که ۴۶۰V-3PH-60HZ و ۲۳۰V-3PH-60HZ هستند کمپرسور های خنک کننده ی اسکرول دارند. در کمپرسورهای مارپیچی روغنکاری نشونده (Oil – free screw compressor) از خشک کنهای جذبی سطحی استفاده میشود که در آن برای بازیافت ماده جذب کننده رطوبت از گرمای کمپرسور استفاده می کنند. و در حالی که در برج دوم عملیات رطوبت گیری در حال انجام است مواد جذبی موجود در برج اول در حال احیا می باشد ، این سیکل به دو صورت ، الف-زمانی ، ب-ازروی نقطه شبنم ( dew point ) هوای خروجی تغییر می یابد. ۱- درایر جذبی این شرکت اتوماتیک می باشد و نیاز به فوندانسون خاصی ندارد. بوستر هیتر(Booster heater) برای شرایط بار کم (گرما) مورد نیاز است. ۷ – نصب قطعات الکتریکی : لیبل اطلاعات درایر نیروی الکتریکی مورد نیاز درایر را لیست کرده است. در صورت نیاز به همین ترتیب شیر را در جهت مورد نظر بیشتر بچرخانید. اگر ابعاد درایر ما از اندازه مورد نیاز کوچکتر باشد باعث میشود که کارایی لازم را برای خشک کردن هوا نداشته باشد زیرا تولید گرمای زیاد در دستگاه میکند.

در این گیج باید افت کند.

سفارشات خود را از طریق مشاوره آنلاین با کارشناسان ما نیز می توانید ثبت نمائید. لازم به ذکر است که متخلخل بودن ساختار این مواد شرایطی را فراهم می کند تا جذب دوباره آب در آن به آسانی صورت گیرد و رنگ و طعم و تازگی آنها نیز بدون تغییر حفظ شود. ۲ – زمان بسته (خاموش ) بودن از ۰٫۵-۴۵ دقیقه قابل تنظیم است. فیلتر خشک کنند ( درایر ) یکی از شناخته شده ترین فیلتر ها در سیستم های تهویه مطبوع و سرمایشی می باشد که مسئولیت این فیلتر حذف هرگونه ذرات غیر مجاز از ماده مبرد است. مالک درایر شخصا مسئول تست و استفاده از ابزارهای مکشی است. چرخ های اتمایزر مشخص شده است که توزیع ذرات را با اندازه های پهن تری انجام می دهد ولی هر دو روش اجازه به توزیع بی نقص اندازه ی ذرات می دهند . ۱ – درایر را تحت شرایط بی باری با خاموش کردن یا بای پش کردن هوای فشرده روشن نگه دارید. برای چک کردن سیم کشی درست درایر آن را روشن کرده و گیج مکش فشار مبرد را مشاهده کنید ، بلافاصله پس از روشن شدن درایر فشار در این گیج باید افت کند. ۱ – سوئیچ روشن/خاموش دستگاه را روشن کنید. Th is po​st h᠎as ᠎been done by G​SA  Con te᠎nt G​ener᠎at or  Demoversion!

را با یگدیگر مقایسه میکنیم.

۲ – درپوش درایر را برداشته وشیر بای پس گاز داغ را پیدا کنید. ۳ – درپوش شیر بای پس گاز داغ را برداشته و با استفاده از یک آچار آلن شیر را برای کاهش فشار مکش در جهت خلاف عقربه ی ساعت و برای افزایش فشار مکش در جهت عقربه ی ساعت بچرخانید. زیولیت یک نوع از دانه بندی ملکولی است که به عنوان هسته جامد فیلتر درایر به کار می رود. این افت در عقربه ی گیج نمایانگر این است که اتصال L1,L2,L3 در جهت چرخش مناسب انجام گرفته است . از این رو در ادامه این دو درایر را با یگدیگر مقایسه میکنیم. سپس فاضلاب مایع به سمت سیستم فاضلاب فرستاده میشود و مواد جامد از فیلتر باکتریایی عبور میکنند. در آخر مرحله از فرآیند فیلتراسیون، سیال از یک توری با منافذ بسیار کوچک عبور داده می شود و هر نوع ذرات ریز موجود در وسایل حذف شده و سپس سیال وارد سیستم تبرید می شود. برای ایجاد راندمان حرارتی بالاتر، قسمتی از گازهای خروجی از تونل به آن برگردانده میشود. که در آن با استفاده از فرآيند سرد سازی هوای توليد شده ، باعث می شوند تا رطوبت معلق در هوای فشرده به راحتی در مسير جداسازی اين دستگاه قرار گیرد.

فیلتر ساکشن کشتل

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لیست قیمت فیلتر ساکشن کستل لطفا به بازدید از وب سایت ما.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.