فرهنگ و نگاه باید در لرستان تغییر کند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرکل تعاون کار و تامین اجتماعی لرستان گفت: فرهنگ پشت میز و فرهنگ و نگاه کار باید در استان تغییر کند.

علی جهانی روز سه شنبه در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد سلامی خرم آباد و مدیرکل بنیاد شهید استان، با بیان اینکه می توان از ظرفیت دانشگاه آزاد و بنیاد شهید برای کمک به اشتغال جوانان استفاده کرد، اظهار داشت: در این راستا می توان از ظرفیت های دانشگاه آزاد و بنیاد شهید استفاده کرد. گفت: و دامداری با ایجاد رشته های تخصصی در این زمینه چه به صورت تئوری و چه به صورت عملی و مهارتی به حل چالش بیکاری که مردم ما دچار آن هستند کمک می کند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه فرهنگ کار در جامعه باید به سمت کسب و کار کارآفرینی سوق داده شود، گفت: نگاه مردم این اداره کل نگاه ویژه و ویژه ای است که همه ما خواستار آن هستیم. اشتغال و کار و تقاضا داریم همه دستگاه ها و دستگاه های اجرایی برای رفع این مشکل که گریبانگیر همه خانواده های استان است، بی وقفه و صادقانه تلاش کنند.

جهانی تاکید کرد: دانشگاه آزاد باید با پژوهش و کار علمی در مورد علل بیکاری در استان تحقیقات لازم را انجام دهد و با شناسایی نقاط ضعف و فرصت ها بتوانیم گام مثبتی در زمینه اشتغال استان برداریم زیرا مردم درک می کنند. و استاندار انتظار خاصی از دولت دارد و انقلاب می شود و دیگر فرصت آزمون و خطا وجود ندارد.

قدردان خانواده های معزز شهدا و ایثارگران هستیم

وی شهدا و ایثارگران را مایه خیر و برکت این انقلاب و نظام دانست و گفت: امنیت و آسایش ما مرهون رشادت ها، ایثار و از خود گذشتگی شهدایی است که با نثار خود به کشور اسلامی ما عزت و اقتدار بخشیدند. روح های عزیز و همه ما باید قدردان خانواده آنها باشیم و در خدمت آنها باشیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به ایثارگری های مدافعان حرم به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: این عزیزان همدیگر را بخشیده اند و اجازه نزدیک شدن به این کفار را به مرزها نداده اند. کشورمان و امروز در مقابل همه دشمنان اسلام اقتدار داریم.»

جهانی در پایان تصریح کرد: با تمام توان در خدمت کمک به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر هستیم و با همکاری و تعامل با تمامی دستگاه های اجرایی و معززان در این راستا گام برداریم. استاندار و استفاده از ظرفیت های علمی دانشگاه ها.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.