عوارض استفاده از مام و دئودورانت ها

عوارض استفاده از مام و دئودورانت ها
مام ضد تعریق بیوآکوا, مام زیر بغل

اصلاح مداوم و مواجهه مستقیم با نور خورشید شکل میگیرد.. در هیچ یک از این دو اثر به مرگ زال اشاره ای نشده و محتملاً از همین جا تصوّر بی مرگی و جاودانگی او شکل گرفته و به این صورت در همایون نامه نیز بیان شده است. در ادامه داستان و روایت، تا حدودی از هاینریش بل و کتاب «عقاید یک دلقک» نیز استفادهشده، البته راوی خود نیز چند بار به این موضوع اشاره میکند. از هر تکه آبلیمو تا چند روز میتوانید استفاده کنید البته به شرطی که آنها را در ظرفی در بسته نگهداری کنید. هر چند که بو زداها بسیار محبوب و اگر از حق نگذریم بسیار کارآمد هستند اما تحقیقات زیادی سرطان زا بودن این محصولات را با توجه به ترکیبات موجود در آنها اثبات کرده است. اما فرایند عملکردی مام و دئودورانت اگر بر اساس از بین بردن بوی بد عرق باشد، می تواند بر اساس ترکیبات طبیعی و معدنی ساخت شده باشد. در حقیقت مام یا MUM اولین برند تولید کننده دئودورانت ها در جهان بوده است. ترکیبات عطرآگین محصولات کامان از ویژگی مهم آن ها به شمار می رود.

مام ضد تعریق بیوآکوا

 Artic᠎le has  be᠎en gener​ated  by G SA Con​te nt Gen er at or DEMO.

مام زیر بغل

یک مطالعه قدیمی انجام گرفته در سال 2005 نشان می دهد که ترکیبات آلومینیوم موجود در مام زیربغل نگران کننده هستند. برخی از خوشبوکننده ها نظیر مام رول بوگیر بدن، اسپری پودری زیر بغل، کرم ضد تعریق و استیک دارای نرم کننده می باشند. این غده ها که بسیار مفید و کاربردی هستند اما باکتری ها موجود روی بدن ، با تعریق ترکیب شده و آن را بد بو می کند . عرق کردن یک حالت طبیعی برای بدن می باشد؛ گرچه دارای مزایایی از جمله خنک نگه داشتن بدن است، اما در بیشتر مواقع افراد به دلیل بوی بد بدن ناشی از عرق و ایجاد لکه روی لباس خجالت زده می شوند. تعریق برای سلامت بدن امری حیاتی است و توسط آن بدن سموم را از خود خارج نموده و به حالت طبیعی از لحاظ درجه حرارت و بدون سموم می رسد. این مام چه از لحاظ قیمت، چه حجم، چه کارایی و مواد به کار رفته، بهترین مارک مام زیر بغل خارجی است. ضد تعریق ها بر اساس کارایی که باید داشته باشند (جلوگیری از تعریق) نمی توانند فاقد آلومینیوم یا سایر ترکیبات شیمیایی باشند. مام و دئودورانت ها یکی از راههای خوشبو نگه داشتن خود در تابستان است.

بسیاری از محصولات ضد تعریق یا دئودورانت ادعا میکنند که 24 تا 48 ساعت ماندگاری دارند. پس لازم است محصولات ضد تعریق مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهترین است. اگر شما نیز چنین سوالاتی در ذهن دارید، این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه کنید. در پی آن استعمارگران تلاش فراوانی در ازبینبردن فرهنگ و ارزشهای آنها و معرفی فرهنگ خود و ترویج آن در سطح جهانی میکنند و با چنین رویکردی میکوشند تا فرهنگ کشور خود را دربرابر فرهنگ کشور تحت سلطه، ارزشمند و معتبر جلوه دهند. بنابراین، لازم نیست برای یافتن محصولات ضد تعریق فاقد آلومینیوم تلاش کنید. بهترین مام رول برای کسانی که دوست دارند از محصولات طبیعی استفاده کنند، مام های فاقد نمک آلومینیوم است. پرداختن به یک مورد بسیار مهم است: چرا مام بدون آلومینیوم؟ در پاسخ به این پرسش که آیا مام سرطان زا است؟ این دئودورانت طبیعی با کمترین هزینه و بدون وجود مواد شیمیایی مضر و سرطان زا و آلوده کننده محیط زیست اجازه ایجاد بوی بد در بدن را نمیدهد. علاوه بر سرطان زا بودن این ترکیبات که در محصولات ضد تعریق و دئودورانتها وجود دارد عوارض دیگری همچون آسیب به کلیه و کبد، حساسیتهای پوستی و …

به همین دلیل بعد از مصرف احساس خیس بودن زیر بغل به شما دست نخواهد داد. سیاهی زیر بغل یک بیماری نیست؛ زیربغلهای تیره معمولا نشانهای از نگران بودن نیستند. یکی از فواید مام زیر بغل این است که با خشک نگه داشتن بدن این امکان را به افراد میدهد که با خیال راحت لباس های خیلی روشن یا خیلی تیره بپوشند و نگران زرد شدن یا شوره زدن آن نباشند. دئورولان تندر لیف رایحه خنک گلها و برگ های سبز گیاهان جنگل را تداعی میکند و به پوست حس شادابی و لطافت میدهد. سپس نمک موجود در آن بر روی منافذ پوست و غدد تعریق مینشیند و میزان خارج شدن عرق از این غدد را کاهش میدهد. تیرگی زیر بغل , مام زیر بغل خوشبو محصولات اورجینال بیوآکوا برای تعداد زیادی از ما رنگ تیره پوست زیر آغوش اذيت دهنده است. الکل نیز یکی از مواد تشکیل دهنده در بسیاری از مام ها و دیگر ضد عرق ها می باشد که باعث ایجاد حس خنکی و تازگی بر روی پوست می شود. مام ها در انواع مایع و جامد تولید می شود که می توانید بسته به نیاز خود، آنها را خریداری نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.