عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت: جنجال سفر خانواده قالیباف، ما را برای تصویب این طرح مصرتر کرد!

طرح صیانت،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به جنجال پیش آمده بر سر سفر خانواده قالیباف به ترکیه گفت: «این اتفاق دارد این پیام را می‌دهد که مجلس باید روی طرح خود مصر باشد و این موضوع را پیگیری کند.»

احمد حسین فلاحی، عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت در گفتگو با انتخاب با اشاره به ماجرای سفر خانواده قالیباف به ترکیه، اظهار داشت: «مشخص است که فضای مجازی رها شده، به تعبیر مقام معظم رهبری، هیچگونه تعهدی درباره اینکه چه مطالبی منتشر می‌کنند، ندارد که باید این امر پیگیری شود. پلیس فتا هم یک ظرفیتی دارد و هر روز نمی‌تواند برای هر مطلبی اقدام کند. قطعا فضای مجازی نقش اول را داشته است. این اتفاق دارد این پیام را می‌دهد که مجلس باید روی طرح خود مصر باشد و این موضوع را پیگیری کند. این اولین بار نیست که این اتفاق رخ داده است.»

 

 وی عنوان کرد: «من امیدوارم با این قضیه که اتفاق افتاده است هیئت رئیسیه تصمیم جدی‌شان را بگیرند و همانطور که طرح صیانت در کمیسیون مشترک در حال بررسی بود، کمیسیون را آزاد بگذارند تا کارش را انجام دهد. از نظر قانونی طرح صیانت همچنان در اختیار کمیسیون مشترک است، همین را بگذارند تا کارش را انجام دهد.»

 

فلاحی اظهار داشت: «قسمتی از واکنش ها نسبت به این سفر بزرگنمایی است و در هشدارهای گذشته حضرت آقا هم اشاره‌ای به این موضوع بود.»

 

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«هدایت آقایی» فعال سیاسی: پرداخت ریال فقط کلاه گذاشتن سر مردم است

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی تاریخ انتشار : شنبه, 31 ارديبهشت 1401 19:17 هدایت آقایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.