صعود 7000 واحدی شاخص بورس

[ad_1]

شاخص کل بورس که در نخستین ساعات معاملات بازار سرمایه روند نزولی داشت، در ساعات میانی و پایانی موفق به صعود شد و بیش از 7 هزار واحد افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با 7 هزار و 410 واحد افزایش به رقم یک میلیون و 475 هزار واحد رسید. شاخص کل با همین وزن 3 هزار و 346 واحد افزایش یافت و در رقم 390 هزار و 992 واحد قرار گرفت.

معامله گران در این بازار 544 هزار معامله به ارزش 59 هزار و 15 میلیارد ریال انجام دادند. پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی نوری، سرمایه گذاری غدیر، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و شرکت ارتباطات سیار ایران بیشترین تاثیر مثبت را بر سایر نمادها دارند و شرکت های ایران خودرو و صنعتی و معدنی چادرملو بیشترین تاثیر منفی را در بورس دارند. نمادهای دیگر

در سوی دیگر بازارهای سرمایه، شاخص کل فرابورس با 147 واحد افزایش به رقم 20 هزار و 390 واحد رسید. معامله گران این بازار با انجام 256 هزار نوبت ارزش معاملات را به 54.081 میلیارد ریال رسانده اند. پلیمر آریاساسول، پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی مارون، گروه توسعه مالی مهر آیندگان، فرابورس ایران و صنایع پتروشیمی تخت جمشید بیشترین تاثیر مثبت را در سایر نمادها نسبت به سایر نمادها و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را بر فرابورس داشتند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.