سکوها برای رقابت استعدادهای خوانندگی مبارزه می کنند

[ad_1]

مدیرعامل هلدینگ ایده صبا که زیرمجموعه دو پلتفرم فیلیمو و آپارات است نیز با انتقاد صریح از انتقال پخش یک برنامه به پلتفرم دیگر وابسته به صداوسیما نسبت به عدم پاسخگویی ساترا به طرح های روی سامانه های خود واکنش نشان داد. سیما علیرغم توافق کلی.

به گزارش ایسنا، محمدجواد شکوری مقدم در توییتی نوشت:

“تصور کنید 6 جلسه برای یک برنامه موسیقی محور به نام “صدای جادویی” مذاکره کردید و توافقات کلی حاصل شد. چند روز پیش هم تیمی از کارشناسان را برای ضبط فرستادید! سپس دیروز خبر شنیدید که تلوبیون پلاس با یک برنامه بسته برنامه قرارداد برای پخش در نوروز 1401 یقه ما را برای برنامه هایمان قلاب می کند؟

واقعا اینقدر غیرمنطقی و ناعادلانه است که نمی دانم چطور از آن دفاع می کنند؟ آیا می توان چنین نقش مبهمی را برای یک سازمان تعریف کرد و جو خود را تعیین کرد و هر روز آن را توسعه داد؟ چرا کسی نمی پرسد صدای فراگیر چیست؟
ساترا متاسفانه در حوزه تحریریه فقط یک پروسه تایید شده به نام “صدور رضایت نامه کلی” دارد که طبق سند خودش موظف است در کمتر از 15 روز پلان ها و اسکریپ های بارگذاری شده در سیستم خود را مشخص و تعیین تکلیف کند، باور کنید. بیشتر 7-8 ماه 9 سریال ارسالی ما جواب نداد؟
اگر می خواهید تولید و توزیع ما را خشک کنید، چرا این را روشن نمی کنید؟ هر هفته نامه ای از اداره نظارت و نظارت ساترا برای ما ارسال می کنند و یک دعوی قضایی را تلقی می کنند و انحراف ما از آن را رفتار غیر رویه ای و بی نظمی پلت فرم می دانند!
کجای دنیا صنعتی به این وسعت و طول را تنظیم می کنند؟ همه چیز باید روشن و پایدار باشد سازمانی با این همه شلوغی و ابهام و سردرگمی ذاتا بزرگترین مانع تولید در سالی به نام تولید زدایی است! و صدای ما به جایی نمی رسد.
چه کسی مسئول بیش از 6000 شغل مستقیم برای هنرمندان و 7000 شغل غیرمستقیم در زنجیره ارزش شبکه نمایش خانگی است که توسط یک سازمان رقیب، مبهم و غیرقانونی اداره می شود؟
نمایندگان محترم مجلس و شورای نگهبان، سوال من این است که آیا می توان در لایحه بودجه یکساله در بندهایی مبهم برای این صنعت و جمعیت کثیر آن بدون تعاریف، ساختار و روند خاصی حکم قانونی صادر کرد؟ رسما نگران رقابت و شکستن کمر بخش خصوصی، نمی تواند داور و بازیکن باشد! آیا این رویکرد خلاف شرع و اخلاق نیست؟
«تنها راه روشن برای آینده ساترا، استقلال صدا و سیما یا واگذاری صنعت به وزارت ارشاد است.

به گزارش دیروز ایسنا، روابط عمومی تلوبیون از پخش مسابقه استعدادیابی «صدای جادویی» از پنجشنبه 26 اسفندماه خبر داد.

«صدای جادویی» مسابقه استعدادیابی به تهیه کنندگی محمد تهرانی است که محمد اصفهانی، رضا صادقی، رضا یزدانی و محمد معتمدی به عنوان مربی/داور و علیرضا افکاری مدیر هنری آن هستند. علی اوجی نیز سرپرستی این مسابقات را بر عهده دارد.

از «صدای جادویی» به عنوان اولین قسمت از بسته عیدی تلبیون پلاس در نوروز 1401 یاد شده است که به 20 میلیون کاربر اپلیکیشن تلبیون ارائه می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.