سرعت ساخت پل ابراهیم آباد کند است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان لرستان و سیل در دو سال گذشته پیوندی ناگسستنی با هم دارند و به همین دلیل تحویل آنها به مردم تخریبی بیش نبود و این بار قرعه به پل ابراهیم آباد کشیده شد که با گذشت دو سال از ساخت پل ابراهیم آباد تکمیل نشد.

پل ابراهیم آباد در جریان سیل دو سال پیش پلدختر به طور معمول تخریب شد و متاسفانه هنوز تکمیل نشده است و آبگرفتگی و تخریب ویرانگر پل مشکلات زیادی را برای اهالی روستای ابراهیم آباد ایجاد کرد.

با ساخت پل ابراهیم آباد مشکل مردم عادی شهر حل می شود

در همین رابطه نادیا امرایی معاون فرماندار پلدختر شهریورماه گذشته در گفت وگو با ایسنا درباره پل ابراهیم آباد گفته بود: عرشه تا سه ماه آینده نصب نمی شود.

وی بیان کرد: دستگاه اجرایی پل ابراهیم آباد معمولاً اداره کل راه و شهرسازی استان است.

امرایی یادآور شد: شهرستان مامولان از نظر گستردگی از سه طرف به کوه و راه ارتباطی روستاهای منطقه امیران کوشکی به شهر مامولان است که در حال حاضر ناپایدار بوده و راه دسترسی دائما تخریب می شود. مشکل روستائیان و بحث توسعه شهر مشترک حل شد.

در نظر گرفتن اعتبار برای تکمیل پل مشترک ابراهیم آباد

احمدرضا دالوند، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در این خصوص به ایسنا گفت: طبق روال گذشته با جدیت پیگیر تکمیل پل ابراهیم آباد هستیم.

وی افزود: پروژه پل ابراهیم آباد فعال است اما به دلیل مشکلات اعتباری کند است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان تاکید کرد: در جلسه گذشته منابع اعتباری را برای تسریع، تکمیل و بهره برداری در نظر گرفتیم.

پل ابراهیم آباد معمولا راه دسترسی به هشت روستا است

در این خصوص سید حمدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و مردم عادی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پل ابراهیم آباد به طور معمول راه دسترسی هشت روستا است، گفت: عجله کنید.

وی گفت: پل در حال ساخت لرستان باید با دبی بیش از شش میلیارد مترمکعب در نظر گرفته شود و علاوه بر سرعت کار، کیفیت آن نیز افزایش یابد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.