ساماندهی و تشکیل شرکت های دانش بنیان در لرستان

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ساماندهی و تشکیل تعاونی های دانش بنیان برای ایجاد فرصت های شغلی پیگیری می شود.

علی جهانی در جلسه شورای معاونین بر لزوم تشکیل شرکت ها و شرکت های دانش بنیان در استان تاکید کرد و افزود: توسعه و ترویج فرهنگ کار، تعاون و کارآفرینی، ایجاد شرکت های دانش بنیان و سازماندهی بخش تعاونی به ویژه تعاونی های دانشی با شعار سال امسال سوپرمو لیدر یکی از مهمترین و اولویت دارترین برنامه های هدایت عمومی در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت خواهد بود.

رئیس اداره کل تعاون کار و تامین اجتماعی لرستان گسترش مشارکت با نهادهای فرهنگی و آموزشی را برای نهادینه شدن موضوعات فرهنگ کار و کارآفرینی مانند دیگر برنامه های دبیرخانه برشمرد.

وی افزود: با همکاری همه ظرفیت ها و دستگاه های اجرایی استان باید در راستای حمایت از واحدهای اقتصادی راکد و معضل و تشکیل شرکت های دانش بنیان در ایجاد فرصت های شغلی تلاش کنیم.

جهانی گفت: ارتقای سلامت نظام اداری، شفافیت، ارتقای دسترسی مردم به اطلاعات، فراهم کردن فرصت های برابر، توسعه دانش و مهارت شرکای اجتماعی، توسعه تشکل های کارگری و کارفرمایی از دیگر برنامه های مهم این اداره کل در سال جاری است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.