ساماندهی دستفروشان محور خیابان ولی عصر (عج) در دستور کار مدیریت شهری

[ad_1]

شهردار منطقه ۱۱ تهران رسیدگی به معضلات سد معبر خیابان ولی عصر (عج) و اطراف تئاتر شهر، صنف تعمیرگاه موتور سیکلت، خیابان انبار نفت و پیرامون پاساژ علاء الدین را اولویت برنامه های منطقه عنوان کرد.

به گزارش ایسنا سید محمد موسوی در نشست هم اندیشی ساماندهی و انضباط شهری که روز گذشته برگزار شد، با بیان این که بخش قابل توجهی از بار خدمات عمومی شهر تهران را منطقه ۱۱ به دوش می کشد، گفت: هر یک از خدمات در حوزه های فرهنگی ، بازار، بهداشت و درمان، راسته های تجاری و … معضلات و مشکلات خاصی دارند که به طور ویژه در محور خیابان ولی عصر (عج) و پیرامون ساختمان تئاتر شهر و بوستان دانشجو حائز اهمیت است.

شهردار منطقه ۱۱،با اشاره به ویژگی های سیاسی و اجتماعی منطقه ۱۱ بر رسیدگی به معضل اجتماعی سد معبر در خیابان انبار نفت و خیابان جمهوری پیرامون پاساژ علاء الدین و موتور سواران در راسته های  تجاری و بازار تأکید و اظهارکرد: برای حل این معضلات مدیریت شهری نیاز به همکاری و استفاده از ظرفیت سایر سازمان ها دارد تا نسبت به ساماندهی دست فروشان و بساط گستران اقدام شود.

همچنین قدرت اله محمدی – مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران – با بیان این که با اجرای طرح های مسکن برای رفع معضل سد معبر موافق نیستیم، گفت: هر نوع برنامه ای در منطقه ۱۱ باید بامطالعه انجام شود و اولویت بندی این منطقه به ترتیب محور خیابان ولی عصر (عج) ، موتور سیکلت ها، پاساژ علاء الدین و محله انبار نفت است.

وی با اشاره به معضلات سد معبر در چهارراه ولی عصر (عج) از بررسی طرحی برای ساماندهی بساط گستران در این خیابان خبر داد که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، به گفته محمدی با اجرای طرح ساماندهی بساط گستران خیابان ولی عصر (عج) کل راسته این محور تحت پوشش قرار خواهد گرفت و دستفروشان پس از شناسایی و احراز هویت در بازار موقتی که تحت پوشش پیمانکار و دارای استانداردهای لازم و آتش نشانی است، فعالیت خواهند کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.