سازمان دوچرخه سواری در سراسر کشور اجرا می شود

[ad_1]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان اعلام کرد: طرح ساماندهی و انضباط موتورسواران که از 30 بهمن در تهران اجرا می شود، به زودی در سراسر کشور اجرایی می شود.

سرهنگ محمدباقر سلیمی در گفت وگو با ایسنا، وی درباره اجرای طرح ساماندهی و انضباط موتورسواران در سایر شهرهای کشور گفت: طرح ساماندهی و انضباط موتورسواران در کلانشهرها با تدوین دستورالعمل ویژه از 30 بهمن ماه در کلانشهر تهران اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر پلیس راهنمایی و رانندگی، شهرداری و نیروی انتظامی، یگان های آگاهی، امنیت، پیشگیری و امداد نیز در اجرای این طرح مشارکت دارند، گفت: در اجرای این طرح محل توقف موتورسیکلت های متخلف است. در نظر گرفته شده و موتورسیکلت های متخلف به مدت یک تا 12 ساعت در یک مکان نگهداری می شوند.

این نماینده راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه پلیس در اجرای این طرح با 10 تخلف موتورسواران برخورد می کند، گفت: تخلفاتی مانند عبور از خطوط ویژه، حمل محموله های نامتعارف، تابلوهای آسیب دیده، نداشتن مدرک، عبور عابر پیاده. حرکات نمایشی و غیره از جمله این موارد هستند.

به گفته سلیمی، در همان محل توقیف موتورسیکلت ها، محل هایی برای آموزش راننده در محل وجود داشت، موتورسیکلت بین یک تا 12 ساعت در همان مکان نگهداری می شد و فرد باید مدارک خود را به پلیس ارائه می کرد. . و متعهد به رعایت قوانین و مقررات.

وی با اشاره به اینکه رویکرد در اجرای این طرح عدم انتقال موتورسیکلت ها به پارکینگ است، افزود: آمار چند روز اخیر نشان می دهد که از مجموع 5200 موتورسیکلت توقیف موقت کمتر از یک درصد آنها. به موتورها منتقل می‌شدند، آنها همچنین غالباً ضمانت‌نامه‌ها یا دعوی قضایی داشتند یا فاقد پلاک، اسناد و اصالت بودند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهری پلیس راه در ادامه درباره اجرای این طرح در سراسر کشور گفت: دستورالعمل اجرای این طرح مکتوب و به فرماندهی کل قوا ارسال شد. در روزهای آینده و به احتمال زیاد از ابتدای سال 1401 این طرح با دستور فرماندهی کل قوا در سراسر کشور به ویژه کلانشهرها اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.