رونق تولید و صادرات در منطقه آزاد ارس منوط به تسهیل روند جذب سرمایه گذار است.

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی بر تسهیل روند جذب سرمایه گذار برای رونق تولید و توسعه صادرات در منطقه آزاد صنعتی و تجاری ارس به عنوان یکی از برنامه های اصلی سازمان صمت استان تاکید کرد.

صابر پرنیان در نشست مشترک با مسئولان و معاونان منطقه آزاد صنعتی و تجاری ارس با بیان اینکه باید از پتانسیل های منطقه برای بهره مندی از توسعه اقتصادی استان استفاده کنیم، گفت: حل مشکلات پیش روی واحدهای صنعتی برای رفع موانع. به تولید سازمان سکوت استان با تمرکز بر برنامه های وزارتخانه ذیربط با جدیت دنبال می شود.

وی همچنین بر هماهنگی نحوه ثبت درخواست واحدهای تولیدی مستقر در منطقه آزاد ارس برای واردات مواد اولیه و تجهیزات تاکید کرد.

در ادامه این سفر، رئیس سازمان صمت استان در نشستی با حضور سرمایه گذاران منطقه آزاد صنعتی و تجاری ارس، مسائل واردات ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی را بررسی کرد. و هماهنگی کامل سازمان های سمات و زونا فرانکا د ارس در آنونسیادو برای پاسخگویی و ثبت درخواست.

من باید بگویم؛ در این سفر مقرر شد هیئت هایی برای تعیین سهمیه ورق فولادی و کمیته پتروشیمی به منطقه آزاد ارس واگذار شود و سازمان صمت استان نیز درخواست هایی را به کمیته فولاد استان ارائه کند. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، پرنیان به همراه معاون وزیر صنعت و معاون نظارت و بازرسی این سازمان از شرکت های وحدت تلاش ارس و مجتمع گلخانه ای گلفرج بازدید و در خصوص مشکلات و مشکلات موجود بحث و تبادل نظر کردند. از واحدهای مذکور

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.