دیگر مفهوم «سانسور» و «فیلتر» وجود ندارد.

[ad_1]

دبیر علمی هجدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در مراسم افتتاحیه این همایش بر راه اندازی دانشگاه روابط عمومی و همچنین پیشرفت روزافزون این حوزه در عرصه های مختلف تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حسن بشیر ضمن تاکید بر پیشرفت روزافزون روابط عمومی در عرصه های مختلف و تحولات آن در تمامی ابعاد در دنیای واقعی و مجازی، پیرو موضوعات روز جهانی روابط عمومی، از فعالیت ها و دستاوردهای روابط عمومی ایران و ایران قدردانی کرد. عدم تقلیل گرایی این فعالیت ها ضروری تلقی می شود.

وی تاکید کرد: نقد در همه زمینه ها می تواند یکی از عوامل موثر در پیشرفت باشد، اما نقد باید منصفانه، همراه با راهکار و پاسخ علمی و عملیاتی باشد. در غیر این صورت نوعی خاموشی خواهد بود.

بشیر سپس با تاکید بر لزوم توسعه «علم روابط عمومی» همگام با کشورهای پیشرفته جهان، لزوم ایجاد «دانشگاه روابط عمومی» گفت: علمی، کاربردی، تجربی، تبلیغاتی و خبری یکی از موارد مهم است. زمینه هایی که می تواند تغییرات اساسی در مشارکت عمومی و در بخش های مختلف دولتی و خصوصی ایجاد کرده است، در زمانی که ما به شدت به چنین مشارکت همه جانبه ای نیاز داریم.

دبیر کمیته علمی هجدهمین همایش روابط عمومی ایران اعلام کرد: امروزه واژه سانسور در دنیا به یک واژه متروکه تبدیل شده است در حالی که همچنان در جامعه ما و برخی جوامع از آن استفاده می شود. فضای دگرگونی جدید و به طور کلی دنیای مجازی با حضور گسترده فعالان و ارتباط گران توسط آحاد جامعه، شفافیت و سرعت اخبار را به حدی رسانده است که دیگر مفهومی از «سانسور» و «فیلتر» وجود ندارد. “.

حسن بشیر در پایان ابراز امیدواری کرد که دموکراتیزه کردن روابط عمومی «شعار اصلی روابط عمومی» باشد که کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در 18 کنفرانس اخیر سعی کرده است این مفهوم را در ابعاد مختلف در میان نهادینه کند. خانواده بزرگ روابط عمومی و جامعه مفهوم عملیاتی «دموکراسی عمومی» را بهتر بشناسید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.