دو شبستان مسجد مقدس جمکران برای اسکان زائران نوروزی اختصاص یافت.

[ad_1]

ایسنا/ قم معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران از آماده سازی دو شبستان مسجد جمکران برای اسکان زائران نوروزی خبر داد.

ابراهیم صدوقی با بیان اینکه امسال مسجد مقدس جمکران در ایام تحویل سال میزبان حضور چشمگیر زائران و مسافران بود، اظهار داشت: با توجه به محدودیت امکانات مسجد مقدس جمکران، اما اقبال مردم پس از آسایش به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. محدودیت ها و امسال پذیرای زائران زیادی از سراسر کشور است.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به بارندگی و سرما اقداماتی در محل اسکان مسجد مقدس جمکران انجام شد، افزود: امسال شبستان امام حسن عسکری(ع) از ساعت 20 الی 8 پذیرای استراحت خواهران زائر است. . کشتی کربلا و مسجد امام علی (ع) نیز برای پذیرایی از برادران آماده شد.
معاون خدمات زیارتی مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه چادرنشینی در پارکینگ های شماره یک و دو را ممنوع کرده ایم؛ با قدردانی از همکاری و مساعدت پلیس راهور، شهرداری و امکانات زائر استان با مسجد مقدس جمکران، گفت: پارکینگ های مسجد سوم و چهارم با همکاری شهرداری برای پذیرایی از زائران آماده شده است. پلیس و آتش نشانان نیز وظیفه تامین امنیت زائران را بر عهده دارند.
وی با اذعان به اینکه طرحی که در نیمه شعبان به عنوان مبلغ سلامت داشتیم در این ایام نیز ادامه خواهد داشت، گفت: با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد جمکران 400 نفر از کارکنان به عنوان مبلغ سلامت اعلامیه سلامت خواهند داشت. و ماسک بین زائران توزیع می شود.
صدوقی خاطرنشان کرد: 6 هزار خادم افتخاری، مشرف و نذورات موقت نیمه شعبان در ایام نوروز فعال و به صورت 24 ساعته در سه شیفت خدمت رسانی می کنند و چایخانه های مساجد نیز طبق پروتکل های بهداشتی در وعده های مختلف غذای نذری گرم توزیع می کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.