درخشش دونده های چادری یزد در مسابقات بین المللی ترکیه

[ad_1]

ایسنا/ یزد دونده دوومیدانی تیم چادرملو اردکان یزد با ثبت بهترین رکورد سال 2022 در ماده 60 متر مسابقات بین المللی ترکیه به مدال طلای مسابقات دست یافت.

مسابقات بین‌المللی دو و میدانی داخل سالن ۲۰۲۲ در ترکیه با مسابقات ۶۰ متر، پرش با نیزه و پرش طول توسط سالن ورزشی سینان اردم استانبول آغاز شد.

هر سه بازیکن تیم دو و میدانی «چادرملو اردکان» که در ماده 60 متر حضور داشتند. آنها موفق شدند به مرحله نهایی این ماده راه یابند و نماینده کشورمان با نتایج درخشان قهرمان ماده 60 متر شد.

«فرزانه فصیحی» ورزشکار و دونده سرشناس ایرانی تیم «چادرملو اردکان» با ثبت زمان ۷:۳۳ ثانیه در فینال ۶۰ متر این مسابقات بهترین رکورد سال ۲۰۲۲ را در این ماده به دست آورد.

وی با کسب این بار در بین 73 ورزشکار شرکت کننده در ماده 60 متر به مدال طلا دست یافت.

«فائزه عاشورپور» دیگر عضو تیم «چادرملو اردکان» پس از درخشش در مرحله مقدماتی، در جریان جدال تنگاتنگ در فینال با دوندگانی از لبنان و کشور میزبان با زمان 7:58 ثانیه و تنها دو صدم. یک تفاوت دوم با سوم شخص، رتبه پنجم این مورد را خریداری کرد. عاشورپور با ثبت این زمان رکود شخصی خود را در این موضوع بیشتر کرد.

دونده 19 ساله «ساناز امیری پور» و خوشتیه دیگر نماینده کشورمان در ماده 60 متر نیز برای قرار گرفتن در جمع هشت ورزشکار برتر مرحله مقدماتی این مسابقات راهی فینال مسابقات شدند و در این مرحله با زمان 7:58 ثانیه در رده هشتم قرار دارد.

همچنین «سیمرا کردعلی» پرش ورزشکار تیم چادرملو با ثبت پرش 3.40 متر در این ماده مقام پنجم را به خود اختصاص داد و مدالی کسب نکرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.