خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (3)

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) – رادوکس
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

امروزه برای برش فلزات، دستگاههای برش لیزر استفاده میشود و با بهرهگیری از تجهیزات پیشرفته این کار به بهترین شکل انجام میگیرد، ساخت قطعات افزایش چشمگیری داشته و برش ورقهای فولادی یا چوبی و پلاستیکی بسیار افزایش پیدا کرده است از فلزاتی از قبیل آلومینیوم ،آهن ،مس، برنج و غیره در بخش صنعت استفاده بسیار زیادی میشود و کاربرد آن متنوع و گسترده است به همین جهت نیاز به قطعات باعث شده که با استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند دستگاههای برش لیزر بتوانیم تولید قطعات را در کوتاهترین زمان انجام دهیم. مهندسان می توانند در کامپیوتر قبل از انجام برش، تجهیزات را به صورت سه بعدی ببینند و خطاهای موجود را رفع کنند. از طرفی تولید این قطعات به شکل دستی حتی توسط ماهرترین صنعتگران نیز ظرافت لازم را نخواهد داشت. بر این اساس نیز نوع و درجه لازم برای برش لیزر استیل در هر یک از آنها با دیگری تفاوت دارد. بهویژه زمانی که پای برش لیزر استیل در میان باشد، امکان انجام برشهای بسیار کوچک نیز وجود دارد. به همین خاطر است در برش لیزری آهن امکان هیچ خطایی وجود ندارد. این مصارف از کاربرد در موارد تزئینی، تهیه ظروف و برش جهت استفاده در نمای دکوراتیو منازل تا استفاده در صنایع بزرگ و کوچک دیگر و نمای ساختمانی گسترده است. Data h᠎as be en cre at ed  wi᠎th GSA ᠎Cont ent ᠎Gene᠎ra to r  DEMO.

دستگاه برش لیزر استیل

دو ویژگی چکشخواری و پایین بودن سختی آن نسبت به سایر فلزات سبب شده تا در صورت تمایل، ظروف برنجی شما را با استفاده از برش لیزری به اشکال مختلف دربیاورند؛ درواقع برای آنکه وسیله برنجی ساخته شده را طرح و نقش دهند، نیاز است تا از برش لیزر برنج استفاده شود و طرحهای مورد نظر را بر روی آنها پیادهسازی کرد. برش لیزر استیل در زمینه ­ها و صنایع گوناگون به دلیل مقاوت بالا در برابر خوردگی و همچنین سطح صاف و صیقلی آن کاربرد دارد از جمله صنایع خودرو سازی، پروژه های نفت و گاز، تابلو سازی، ساختمان سازی، دکوراسیون داخلی، آسانسور سازی، تولید سازه و مخازن صنعتی، سیستمهای انتقال مواد دارویی، غذایی، ظروف نگهداری شیر، سیستمهای لوله کشی و شیرآلات، پمپهای تماس با آب، پوشش بدنه، تولید پمپ، دریچه و تجهیزات شیمیایی،صنایع نظامی، هوا فضا، کشتی سازی، ساخت ماشین آلات صنعتی، صنایع غذایی و تجهیزات آشپزخانه و … با توجه به تنوع رنگی و مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون فلزی، کاربرد این ماده در نمای خارجی ساختمان که با عوامل طبیعی تماس بیشتری دارد کاملا مفید و کاربردی میباشد. در سایر روش ها آلودگی صوتی ایجاد می شود ولی با استفاده از خدمات برش لیزر صدای ایجاد شده بسیار کم خواهد بود. Art᠎icle h as  been cre at ed by GSA​ Conte nt Gen​erat or DEMO​.

از طرفی استفاده از دستگاه لیزر برش مس، سرعت کار و کیفیت قطعات کار را برای سازندگان صنعتی بسیار راحت کرده است؛ در واقع برش لیزر مس به این شکل انجام میشود که قسمتهای اضافی ورق سوزانده شده، ذوب یا تبخیر خواهد شد. امروزه با پیشرفت صنایع و ماشین آلات صنعتی، دستگاه برش لیزر آلومینوم با توان بالا جایگزین دستگاه واترجت و برش پلاسما شده است؛ در واقع ورود تکنولوژی لیزر به بخش صنعت باعث شد تا برش بسیاری از فلزات از جمله فلز آلومینیوم به آسانی، با دقت و ظرافت بالاتری انجام شود. انجام برشکاری با کیفیت یکی دیگر از مزایای استفاده از لیزر جهت برشکاری فولاد است؛ معمولا در این روش لبه های اضافه موجود در ورقه های فولاد پس از برشکاری حذف شده که این موضوع موجب افزایش کیفیت کار خواهد شد. 4. صافی بر سطح :یکی از پارامترهای قابل توجه در برش استیل صافی سطح و عدم اکسید شدن میباشد . دستگاه های سی ان سی مناسب برش ورق های استیل، با تولید لیزر بوسیله لامپهای ویژه و انعکاس با آینه های مخصوص برای قوی کردن لیزر و تابش به لنز در سر دستگاه باعث متمرکز شدن لیزر برای برش قطعات با ضخامتهای مختلف می شود.

برش لیزر استیل

برش لیزری از طریق هدایت اشعه پر قدرت لیزر به وسیله آینه و عدسی های موجود در دستگاه انجام می شود. برش لیزری تکنولوژی برش مواد مختلف به وسیله اشعه لیزر می باشد و عموما در بخش تولیدی صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استیل ضد آب به خاطر داشتن ویژگی هایی چون استحکام، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر خوردگی در ساختمان سازی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. فلز برنج از سخت ترین فلزاتی است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل اگر نیروی انسانی قصد برش آن را داشته باشد، باید انرژی زیادی را صرف کند. برش لیزر از تکنولوژیهای بسیار پیشرفتهای است که صنعتگران از آن بهره میبرند و با پیشرفته این دستگاهها امروزه دستگاههای برش لیزر فایبر، دستگاه برش لیزر co2 و غیره ساخته شدند که و میتوانند برای انواع فلزات به کار روند در سالهای گذشته با توجه به اینکه قطعات مورد استفاده قرار میگرفت ساخت قطعات به روشهای دستی انجام میشده و افراد باید زمان بسیار زیادی را صرف برش ورقهای فولادی مینمودند. در “برش لیزر” برخلاف cnc، نمیتوان برای میزان عمق حک و سطحبرداری عدد تعیین کرد؛ به عبارتی در حک لیزری فقط میتوان قدرت و سرعت را تغییر داد ولی در cnc میتوان بعنوان مثال 1 سانتیمتر سطحبرداری کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با برش لیزر استیل تهران وب سایت خود باشید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.