حمل و جابجایی پیانو را خودتان اصولی انجام دهید!

حمل و جابجایی پیانو را خودتان اصولی انجام دهید!
حمل پیانو

در ابتدا باید مطمئن باشید تمام ابزار و وسایل لازم برای جا به جایی را در اختیار دارید.برای حمل و جابجایی پیانو؛چه پیانوهای بزرگ و چه پیانوهای عمودی به تعداد زیادی پتو احتیاج دارید.چون قاعدتا اصلا نمیخواهید که روی ساز ارزشمند شما خط و خراش بیوفتد. جا به جایی پیانو از هر دو نوع ان نیازمند تدارکات بسیاری ست. در حال حاضر شما میتوانید شرکت های حمل و نقلی را پیدا کنید که صرفا به جا به جایی پیانو میبردازند. به منظور بسته بندی پیانو باید از متریال هایی استفاده کرد که ضربه گیر بوده و بتوانند پیانو را از صربات و آسیب های احتمالی محافظت کنند. استفاده از وکیوم و استرچ رپ ضربه های احتمالی به پیانو را کم می کنند. این به کاهش فشار بر روی کاستورها و پایه های پیانو کمک می کند که در حین حرکت به ثبات برسند. پیش از هرچیز توجه شما را به تماشای ویدئوی مراحل حمل لوازم منزل و پیانو به خارج از کشور جلب می کنیم. بقیه ی افراد باید در طرف دیگر پیانو بایستند تا آن را در هنگام دست اندازها و تلو تلو خوردن بالا نگه دارند. هنگام جابهجایی پیانو باید مراقب باشید که بدنه پیانو، دک پیانو (رزونانس پیانو) و غیره آسیب نبینند.

حتما باید بررسی کرد و مطمئن شد که پیانو در حین حرکت کامیون نمی تواند دور خودش بچرخد یا لق بزند. نوار را از تماس با سطح پیانو دور نگه خواهیم داشت. هر چیزی که در بازار مشاهده میکنید از حیوانات زنده گرفته تا قطعات یدک خودرو را میتوان با حمل بار کارگو میان کشورهای جهان جابهجا کرد. هر اصلاحی که لازم است در موقعیت چرخ دستی یا گروه کمکی انجام دهید و دوباره امتحان کنید. این روش مناسب مواقعی است که در نظر دارید پیانو را در یک مسیر مستقیم حرکت دهید. این تیم علاوه بر ۳۰ سال تجربه، با منصفانهترین قیمت و بالاترین کیفیت سازتان را بدون دردسر به منزل میرساند. تیم باربر ما که کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند آمادگی رسیدگی به هر شرایطی را دارند و بهترین حمل پیانو تهران را برای شما رقم می زنند. تخته حمل حرکت را برروی سطوح آسانتر می کند.

سپس پیانو از پهلو برروی تخته حمل پیانو قرار می گیرد. هنگام بلند کردن پیانو، چه برای گذاشتن آن برروی تخته چرخ دار و چه برای قرار دادن آن در کامیون، باید به یاد داشت که نباید آن را از پایه ها بلند کرد. هنگام قرار دادن پیانو در کامیون، از روی تخته متحرک برداشته می شود و با استفاده از بندهای متحرک، به دیوار کامیون نزدیک می شود و در مکانی ثابت قرار می گیرد. البته در برخی از کشورهای خارجی علاوه بر موارد فوق ممکن است از چرخ دستی حمل بار بزرگ از نوع چهار یا شش چرخ نیز استفاده کنند و بدنه پیانو را بر روی آن قرار داده و به حرکت در بیاورند. در هنگام انتقال پیانو به فضا جدید حتما فضا مورد نظر و ابعاد آن را در نظر بگیرید. ابعاد درب خروجی و ورودی را با ابعاد پیانو مقایسه کنید و در صورت نیاز لولای در را درآورید. Post has been created by GSA Con te nt  G​en᠎erator D᠎emoversion !

حالا آن را محکم کرده و اطمینان حاصل می شود که تمام پایه های پیانو بر روی تخته قرار دارند. بجز این ها یکی دیگر از کاربرد های پیانو این است که افراد در خانه خود از پیانو و استفاده کنند و لذت ببرند.اما اگر زمانی بخواهید اسباب کشی کنید باید چه کاری انجام دهید؟ در صورتی که پیانو شما دارای کاور است می توانید از آن استفاده کنید. شاید برای شما و بستگانتان پیش امده باشد که بخواهند به کشور دیگری مهاجرت کنند. کارگو به خدمات بستهبندی و جابهجایی و ارسال بارهایی مانند کالا و اجناس به خارج از کشور است. تمامی لوازم مانند پیانو بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری آنها به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه جهت ارائه به گمرک کشور مبدأ ارسال آماده شود. با در نظر گرفتن به قوانین وضع شده جهت حمل بارهایی مانند ارسال پیانو به خارج از کشور در بسیاری از کشورهای اروپا، آمریکا، آمریکا و آمریکا؛ تمامی کالاهای ارسالی به خصوص لوازم ساخته شده ازانوع چوب های خام، پالت ها و سایر مصنوعات چوبی حتما باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوصی و در درجه حرارت و مدت زمان معینی سمپاشی گردد و گواهی سمپاشی آن کالا (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز صادر شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.