حفاظت و مراقبت از نیروهای نظامی مهمترین اقدام در ساختار پلیس است

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان معاون هماهنگی نیروی انتظامی گفت: یکی از مهمترین اقدامات در ساختار پلیس، حفاظت و مراقبت از نیروهای نظامی است تا آسیب های جسمی و روحی نبینند و به بهترین شکل ممکن برای آینده ساخته شوند. “.

سردار محمد شرفی در نشست نوروزی فرماندهی انتظامی خوزستان با سلام و خسته نباشید از همه نیروی انتظامی به ویژه تیم پرتلاش فرماندهی انتظامی خوزستان و شهرستان های مرزی گفت: تبریک و خسته نباشید به همه آنان. و خداوند آنها را رحمت کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی گفت: ارزیابی از برنامه ها و اقدامات نوروزی در استان خوزستان این است که پرسنل تمامی برنامه های ابلاغی را به طور کامل دریافت کردند و برنامه ریزی، هماهنگی و جابجایی نیروها به درستی انجام شد و این امر یک مکان بسیار شاد

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی افزود: بازدارندگی خوبی در منطقه داریم و این مرهون حمایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حمایت بسیار خوب مردم است. ما یکی از معدود کشورهای مهم دنیا در حوزه دفاعی هستیم چرا که با مدیریت خوب نیروهای انتظامی و حمایت مردم توانسته ایم بدون هیچ هزینه ای چالش های اجتماعی را رهبری و رفع کنیم.

وی گفت: یکی از بهترین اقدامات پلیس تغییر رویکردها است که ما رویکردهای خود را به مردم نزدیک می کنیم و این بر مبنای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی است. با نزدیک شدن به مردم، سرمایه اجتماعی می شویم و سطح مشارکت مردم را در امور پلیس و نیروی انتظامی افزایش می دهیم و این نقطه قوت پلیس خواهد بود.

این افسر با اشاره به فناوری و به روز بودن پلیس گفت: در حال حاضر خدمات نیروی انتظامی به صورت هوشمند ارائه می شود و این موضوع چند مزیت مهم دارد که از مهمترین آنها می توان به دقت، دقت و سرعت اشاره کرد. مردم به دلیل خدمات هوشمند ارائه شده توسط این سه مولفه بیشتر به اجرای قانون علاقه مند هستند، زیرا کار آنها در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات در ساختار پلیس حفاظت و مراقبت از سربازان است. بعد از حضورشان ابتدا آنها را با آغوش باز می پذیریم و بعد مسئولیتشان را مشخص می کنیم تا هم مسئولیت پذیری و هم برنامه ریزی را بیاموزند. آنها آینده سازان کشور هستند، باید مراقب آنها باشیم تا آسیب جسمی و روحی نبینند و به بهترین شکل ممکن برای آینده ساخته شوند.

سردار شرفی با اشاره به چهارشنبه آخر سال در استان خوزستان گفت: از عملکرد نیروی انتظامی استان خوزستان به خاطر پرسنل خوب، برنامه ریزی مناسب و اشراف اطلاعاتی که وجود داشت و باعث شد استان خوزستان نسبت به سایر استان ها برتری داشته باشد، قدردانی می کنم. تا چهارشنبه آخر سال.” بهتر کردن.

رزمندگان در دفاع مقدس معجزه کردند

سردار شرفی معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز در نشست با مرزبانان در پاسگاه مرزی دریایی نهرخین شلمچه گفت: این مکان فوق العاده مهم است، جای تفکر و تعمق است. چه معجزاتی کردند، چه کردند که چنین عظمت و شکوهی بیافرینند، چه افتخاری برای رزمندگانی که نه آموزش دیده بودند و نه اسلحه فراوان در برابر دشمن تا بن دندان مسلح داشتند، اینجا عبادتگاه و خدمت خالصانه است. به خدا اگر بخواهد بر همه زندگی ما صلوات می فرستد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.