جوانان داوطلب هلال احمر در مناطق آسیب دیده مستقر شدند

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اعلام آمادگی استان همدان برای حضور گردشگران گفت: جوانان داوطلب هلال احمر برای کاهش تصادفات در نقاط حادثه خیز مستقر شده اند.

به گزارش ایسنا، پیرحسین کولیوند روز پنجشنبه ۴ بهمن ماه در نشستی در ستاد خدمات سفر استان همدان، اظهار کرد: طبق اعلام پلیس، بیشترین تصادفات را در ۳۰ کیلومتری شهرهای کشور داریم، بنابراین تلاش می کنیم خود را تثبیت کنیم. در این مکان ها و محله های حادثه خیز.” در این زمینه کمک بگیرید تا با اجرای برنامه ها به کاهش تصادفات کمک کنید.

وی با بیان اینکه در همدان همدلی، وفاق و همکاری بین همه دستگاه ها وجود دارد، گفت: این ستاد باید در طول سال فعال باشد و مختص این ایام نیست. به دلیل قانونی بودن آنها، جلسات باید در طول سال برگزار شود. این همدلی حاصل مدیریت صحیح و تعامل بین دستگاه هاست.

ما شرایط بسیار سختی را در کرونا پشت سر گذاشتیم که پس از آن تلاش بسیار جدی دولت سیزدهم و ورود میلیون‌ها واکسن باعث شد در موج ششم با مدیریت خوب دولت کمترین آسیب را متحمل شویم و به سرعت از آن عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه مراجعه بیماران با علائم عروق کرونر به مراکز بهداشتی بسیار کم است، گفت: اکثر بیماران مراجعه کننده به این مراکز از مشکلات گوارشی شکایت دارند. به مسافران توصیه می کنم مراقب سلامت تغذیه خود باشند. باید کنترل بیشتری بر فعالیت های رستوران وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: برخی از مسافران داروهای روزانه خود را به همراه نداشتند یا در محل بارگیری هواپیما یا اتوبوس بودند که مشکلاتی را ایجاد کرد که تاکید می کنم حتما داروهای خود را همراه داشته باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور تصریح کرد: در سفر به تویسرکان شاهد آمادگی بسیار خوب این شهرستان بود. اقدامات این شهرستان در پیشگیری از حوادث چهارشنبه این هفته قابل ارائه در سطح ملی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.