جزئیات معافیت پرداخت قبض مشتری قمی

[ad_1]

ایسنا/ قم رئیس کمیته امداد استان قم گفت: معافیت از پرداخت انشعابات آب، برق و گاز مشترکین یکی از مهم ترین بخش های سبد هزینه آنها بود که با تلاش و مشورت امدادگران و سازمان های ذیربط محقق شد. .

سخاوتمندتر از آنچه توان مالی نیاز دارد
دل بزرگ، دلی به پهنای سقف آرزوها و آرزوهایمان می خواهد که برای خودمان بپسندیم، چنان که علی (ع) می فرماید: «هر چه برای خود می پسندی، دیگران هم بپسندند».

آری این دست توست که وسیله دیگری را می سازد، گاهی خداوند می خواهد دست دیگر بندگانش را با تو بگیرد و بنده ای را عنایت کند که عزت نفس خود را حفظ کند و تنها به رحمت رحمان توکل کند. دستی دیگر در دستان خداست و چه سعادتی بالاتر از این که خدا روی تو حساب کند!

انسان به دیگری دلبسته است و این نوع دوستی ما انسان هاست که به صفات و ارزش های والای انسانی رنگ و معنا می بخشد، چنانکه در صفحات طبیعت ما نوشته شده است که
با هم بودن تلخ و غیر قابل تحمل است که دوری، انزوا و اندوه را به همراه دارد.

از من تا تو فاصله ای نیست جز اینکه قدمی به سوی عشق برداریم، قدمی به سوی خیرخواهی و کمک به حفظ غریزه خود و پاکی طبیعت، باز کن، عشق می تواند این را ممکن سازد.

این 4 فصل زمستان های سرد و سوزان را تنها با دست دادن دستانمان می توان گرم و گرم کرد.

سیاره زمینی ما حول وحدت قلب های عاشق می چرخد. دلهایی که به عشق انسانیت و نوع دوستی ما زنده می شود و چه زیباست که همه این صفات انسانی را در خود پرورش دهیم و بیان کنیم و از وجود خود بگذریم تا به قله سخاوت برسیم، زیرا دستی که یاری می کند مقدس تر از آن است. دستانی که برای دعا بلند می شوند

کمیته امداد امام خمینی(ره) یاور مستمندانی است که تنها لبخندشان می تواند گره از زندگی پر مشغله بشر امروزی بگشاید، نهضت بزرگی که به همت رهبر معظم انقلاب و تلاش های دیرینه مسئولان دلسوز رقم خورد. می توان این کار را کرد تا امید با ناامیدی و چشم های خالی پر نشود.

این مرکز در تمامی عرصه های زندگی مددجویان از پرداخت هزینه های زندگی و هزینه های زندگی گرفته تا پرداخت قبوض و مشاوره تحصیلی و روانشناسی ورود کرده است تا از احساس تنهایی و پوچی رهایی یافته و با پویایی و نشاط به زندگی خود ادامه دهند. مانند افراد دیگر

رئیس کمیته امداد استان قم از کمک های معیشتی به مددجویان در این استان گفت.

محسن مسعودیان راد در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس بند «ی» تبصره 8 ماده 1400 قانون بودجه واحد، یک امتیاز برای خانواده های کم مصرف در اپراتورهای انرژی تصویب شد. مصرف به این صورت است که از الگوی مصرف پیروی کنند و از تسهیلات و تخفیفات ویژه سازمان آب، فاضلاب، برق و گاز بهره مند شوند.

وی افزود: سعی می کنیم با مشورت دستگاه های ذیربط اطلاعات را در اختیار همه مشتریان قرار دهیم و بر اساس تحقیقات انجام شده علاوه بر اطلاعات شخصی، داشتن شماره اشتراک گاز، آب و برق و انشعابات ضروری بود. . با ورود این موارد به سامانه ساها (سامانه امداد و نجات)، مشتریان به کشف این حادثه کمک می کنند و خانوارهای کم مصرف از این امتیاز بهره مند می شوند.

مسعودیان راد این معافیت را یکی از مهمترین اقلام در سبد هزینه مشتریان برشمرد و تصریح کرد: معافیت این هزینه ها که بخش زیادی از سبد هزینه مشتریان را شامل می شود کمک شایانی به این خانواده ها می کند که موجب تسکین آنها می شود. از سوی دیگر، خانواده ها نیز تشویق به صرفه جویی و کاهش هزینه های خود شده اند که فرهنگ سازی موثری برای مدیریت هزینه های انرژی محسوب می شود.

وی با اشاره به زحمات فراوانی که بر روی امدادگران و اولین امدادگران انجام شد، گفت: با وجود سختی این فرآیند و طی این مراحل، رضایت و رضایت مشتریان و کاهش نگرانی آنها این مسیر هموار را طی کرد و رضایت اولین پاسخ دهندگان.” در نظر داریم با پیگیری های لازم لینکی را در اختیار مشتریان قرار دهیم تا نیازی به حضور فیزیکی در کمیته امداد و آپلود اطلاعات خود به صورت مجازی نداشته باشند.

رئیس کمیته امداد استان قم از کلیه ثبت نام کنندگان در سامانه ثبت نام می کند اعم از افرادی که در ابتدای سال اطلاعات خود را وارد کرده اند و پس از آن وارد سامانه می شوند، هر دو مشمول مزایای یکسانی هستند که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

وی در مورد کمک های خانواده ای که ماهانه به این خانواده ها برای پرداخت قبوض انرژی پرداخت می شود، گفت: این امر نیازمند آمار دقیق تری است تا بگوییم چقدر هزینه گاز یا برق و آب برای مشترکین اما تا حدی است. 200 هزار تومان برای این شعب به خانواده ها پرداخت شد.

مسعودیان راد نحوه محاسبه بهای تمام شده این انشعابات را تا قبل از تصویب این طرح برشمرد که مانند سایر استان ها باید به اندازه مصرف خود پرداخت می کردند اما پس از این تصویب و اعمال مشوق ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی، این هزینه ها خواهد شد. صفر

مبارزه برای سعادت همه انسانها از قداست بالایی برخوردار است که هیچ فرقه و فضیلتی جایگزین آن نمی شود تا دل انسان نگذارد از رنج دیگران بی تفاوت بگذرد، این حجت الهی است که می توان به اعتماد به باورها و ارزش های خود افتخار می کنم این را کنار بگذارید زیرا خداوند به دستان پرمهر شما چشم دوخته است تا ابزاری بندگی باشد که راه بهشت ​​را برای شما باز کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.