توقف عملیات بوئینگ روسیه

[ad_1]

بوئینگ فعالیت های عمده خود در مسکو را به حالت تعلیق درآورده و دسترسی به اطلاعات فنی محرمانه کارمندان و شرکای خود در روسیه را تا زمانی که مجوز صادرات از دولت آمریکا دریافت کند، موقتاً محدود کرده است.

به گزارش ایسنا، شرکت هواپیماسازی آمریکایی اعلام کرد که ضمن تحلیل وخامت روابط آمریکا و روسیه، ارائه قطعات یدکی، خدمات فنی و تعمیرات به مشتریان روسی را متوقف کرده است.

سرگئی کراوچنکو، رئیس عملیات روسیه بوئینگ، در بیانیه جداگانه‌ای که توسط خبرگزاری بلومبرگ مشاهده شد، گفت که بوئینگ اکنون باید مجوز صادرات ایالات متحده را قبل از دسترسی کارکنان روسی به فناوری‌ها و اطلاعات فنی کلیدی شرکت دریافت کند. بوئینگ باید دسترسی به اطلاعات کنترل شده صادراتی را برای کارکنان بوئینگ و شرکت های وابسته آن در روسیه محدود کند.

این شرکت اعلام کرد که به دنبال نقش های شغلی جدید برای برخی از کارمندان و بررسی چرخش کاری و سفرهای کاری برای کارمندان روسی در حالی که آنها منتظر مرخصی های جدید هستند، خواهد بود.

به گزارش بلومبرگ، بوئینگ روز دوشنبه اعلام کرد که دفتر خود در کیف، پایتخت اوکراین را تعطیل کرده و فعالیت در مرکز آموزشی مسکو را به حالت تعلیق درآورده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.