تفکر محرومیت زدایی باید تغییر کند

[ad_1]

ایسنا/ فارس وی با تاکید بر اینکه محرومیت فکری برخی مدیران باعث محرومیت اجتماعی و فرهنگی مردم شد، گفت: باید تفکر محرومیت زدایی مدیران به محرومیت زدایی تبدیل شود.

مریم حسینی شامگاه شنبه 20 فروردین ماه در جلسه کمیسیون محرومیت زدایی شورای شهر شیراز که با حضور نماینده ولی فقیه برگزار شد، گزارشی از اقدامات نماینده ولی فقیه در فارس ارائه کرد. این است.

وی با بیان اینکه اکثر جلسات کمیته ها با حضور دستگاه های حمایتی و محرومیت زدایی برگزار می شود، افزود: .

رئیس کمیسیون محرومیت زدایی شورای شهر شیراز با بیان اینکه طرح مهندسی فرهنگی فارس به ویژه بحث عدالت اجتماعی و حمایت از گروه های جهادی سند بالادستی محسوب می شود، افزود: در این راستا بازدید خصوصی از مناطق و … -ارتباط چهره ای با افرادی که دادیم.

حسینی با بیان اینکه الحاقات روستاها نیز مورد توجه ویژه کمیسیون بوده است، اظهار کرد: به عنوان مثال; مشکلات روستای گردخون با توجه به اینکه این منطقه بیشترین آسیب را متحمل شد بررسی شد و فرمانداری، نمایندگان و امام جمعه نیز گزارش شدند.

وی با بیان اینکه محرومیت های فکری برخی مدیران باعث محرومیت اجتماعی و فرهنگی مردم شده است، اظهار داشت:
تفکر محرومیت زدایی مدیران باید به تفکر محرومیت زدایی تبدیل شود چرا که مقام معظم رهبری با محرومیت زدایی به شخص یا دستگاه خاصی اعتماد ندارند بلکه آن را وظیفه همگانی می دانند.

حسینی با بیان اینکه اگر کارمندان معطلی یا کاستی دارند، باید تکلیف مشخص شود و اگر مشکل قانونی است از طریق نمایندگان اصلاح شود، گفت: بیشترین ناآرامی ها در این مناطق رخ داده است.

عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه 3 گروه از جمعیت در روستاهای اطراف شیراز زندگی می کنند، افزود: دسته اول مهاجران، گروه دیگر خارجی ها و گروه دیگر شیرازی ها هستند که به دلیل مشکلات اقتصادی به سواحل پناه برده اند. درگیر اقتصادی

حسینی درباره الحاق 6 روستا به شیراز و تاکیداتی که در گذشته در این زمینه وجود داشته است، افزود: بر اساس طرح تحقیقاتی تلاش می شود تا الحاق به صورت جدی انجام نشود، پیوست های فرهنگی و …. عضویت لازم است

رئیس کمیسیون محرومیت زدایی شورای شهر با بیان اینکه جلسات مختلفی تشکیل می شود و کارگروهی در شهرداری برای احصای انتساب دستگاه های ذی صلاح تشکیل می شود، گفت: همچنین سند محرومیت زدایی برای شهر شیراز در نظر گرفته شده است. باید تشکیل شود.»

حسینی زیرساخت های محرومیت زدایی از جمله برگزاری کارگاه های ظرفیت سازی را در دستور کار قرار داد و افزود: در پی تغییر کاربری و ساخت سازه های غیرمجاز و تلاش برای تدوین سند سلامت روان برای رسیدن به خانواده برتر از اقداماتی است که باید انجام شود. ”

وی با بیان اینکه این کمیسیون جدید و یکپارچه از دیگر وظایف کمیسیون ها است، ابراز امیدواری کرد با همکاری همگان بتواند در محرومیت زدایی و سیاست گذاری در سال آینده به خوبی عمل کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.