تبادل تفاهم نامه بین حرم شاهچراغ و کانون وکلای فارس

[ad_1]

ایسنا/ فارس مسئولان آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با مرکز وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه استان فارس تفاهم نامه امضا و تبادل کردند.

حجت الاسلام ابراهیم کلانتری، تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) و حسن عبدلیان پور، رئیس کانون وکلای دادگستری، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه طی دیداری تفاهم نامه امضا و تبادل همکاری کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی آستان مطهر شاهچراغ(ع)، کلانتری در این دیدار ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت زینب کبری(س) و هفدهمین سالگرد بزرگداشت حضرت احمد بن موسی(ع)، گفت: : هدف نهایی از فعالیت در حرم مطهر و حوزه کاری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، گسترش فرهنگ و معنویت اسلامی در کشور و حفظ ارزش‌ها است. ، گسترش انسانیت و تحکیم بنیان خانواده.

تولیت حرم شاهچراغ(ع) گفت: اسلام دینی است که دین و سیاست در آن یکی است و هدف آن هدایت مردم و جامعه به سوی اتخاذ راهبرد درست در زندگی و کمال است.

وی با اشاره به فعالیت مرکز روانشناسی سنتوحریم بیان کرد: مرکز روانشناسی و مشاوره سنتو با رویکرد دینی و با هدف ترویج ارزش های الهی در بین افراد و خانواده ها و به دلیل وابستگی به اهل بیت ایجاد شده است. -بیت، دارای طیف گسترده ای از تامین کنندگان است.

کلانتری گفت: جامعه ما در حال گذار است، توسعه فناوری و استفاده روزافزون از فضای مجازی در جامعه در کنار مزایای فراوان آن در صورت عدم استفاده صحیح می تواند مشکلات روحی و روانی را در بین مردم ایجاد کند. در این شرایط بیش از پیش نیاز به گسترش مراکز مشاوره تخصصی در کشور احساس می شود.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار از رئیس و تنی چند از کارکنان کانون وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به عنوان تولیت آستان مقدس معرفی و تجلیل شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.