بوحمدان: گل فجر کاملا اتفاقی بود / وقت‌کشی حرفه‌ای نیست

[ad_1]

ایسنا/خوزستان بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان با گله مندی از وقت تلف کردن بازیکنان فجرسپاسی، گفت: هم در بازی با فجر و هم دیدار با تراکتور، حریفان ما وقت کشی کردند و به نظر من کار حرفه‌ای نیست.

حمید بوحمدان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بازی خیلی خوبی انجام دادیم، آن هم با توجه به زمین حافظیه شیراز که اصلا نمی‌دانم در خصوص آن باید چه بگویم؛ زمانی که وارد زمین شدیم در حال کوتاه کردن چمن ورزشگاه بودند و این زمین واقعاً شرایط نرمالی برای انجام یک مسابقه را نداشت. نکته جالب این است که در همین زمین خراب، سه روز قبل نیز یک بازی لیگ یکی انجام شده بود.

وی بیان کرد: با وجود اینکه زمین خراب بود و نمی‌شد روی آن فوتبال بازی کرد، بازی خوبی انجام دادیم و نیمه اول هم می توانستیم گل بزنیم و موقعیت های خوبی داشتیم ولی از آن ها استفاده نکردیم. حریف در نیمه دوم در حالی که تنها یک فرصت داشت از غفلت ما استفاده کرد و به گل رسید. گل فجر کاملا اتفاقی بود و ما روی یک غفلت گل خوردیم. در همین نیمه می‌توانستیم حتی دو سه گل به فجر بزنیم اما بدشانس بودیم و توپ مان دو بار به تیرک خورد.

این بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به نظرم در بازی با فجر و تراکتور حق ما برد بود اما ناامید نمی شویم و فوتبال ادامه دارد و تلاش می کنیم در ادامه مسابقات امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

وی عنوان کرد: هم در بازی با فجر و هم دیدار با تراکتور، حریفان ما وقت کشی کردند و به نظر من کار حرفه‌ای نیست. به هر حال خیلی از لیگ باقی مانده است و ان شاالله بتوانیم با حمایت هوادارانمان به بردهای خوبی در خانه و بیرون از خانه برسیم و وضعیت مان را در جدول بهتر کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لایسنس نود ۳۲ مخصوص ویندوز سرور بیت استور

لایسنس نود ۳۲ منحصر ویندوز سرور – بیت استور خرید آنتی ویروس , خرید آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.